Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
14
2017-09-24
Šilalės FK "ŠILALĖ" 5:2 Gargždų "BANGA B"
8
2017-09-24
Klaipėdos "BALTAI" 0:3 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
17
2017-09-20
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:4 Gargždų "BANGA B"
15
2017-09-13
Gargždų "BANGA B" 3:0 Klaipėdos "BALTAI"
14
2017-09-12
Klaipėdos "SAREMA" 0:3 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
14
2017-09-11
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 5:2 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
14
2017-09-10
Klaipėdos "KORALAS B" 1:11 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
12
2017-09-06
Klaipėdos "SAREMA" 6:1 Klaipėdos "BALTAI"
13
2017-08-30
Gargždų "BANGA B" 4:2 Klaipėdos "SAREMA"
12
2017-08-28
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 1:2 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
12
2017-08-28
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4:3 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
10
2017-08-27
Klaipėdos "KORALAS B" 1:4 Šilalės FK "ŠILALĖ"
12
2017-08-22
Klaipėdos "KORALAS B" 1:3 Gargždų "BANGA B"
11
2017-08-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 9:0 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
11
2017-08-20
Šilalės FK "ŠILALĖ" 1:0 Klaipėdos "SAREMA"
11
2017-08-20
Klaipėdos "BALTAI" 1:8 Klaipėdos "KORALAS B"
11
2017-08-16
Gargždų "BANGA B" 1:1 Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
10
2017-08-14
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 2:2 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
10
2017-08-09
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 2:6 Gargždų "BANGA B"
5
2017-08-02
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 4:2 Klaipėdos "KORALAS B"
9
2017-07-18
Klaipėdos "KORALAS B" 3:3 Klaipėdos "SAREMA"
5
2017-07-14
Klaipėdos "BALTAI" 1:9 Šilalės FK "ŠILALĖ"
9
2017-07-10
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 1:1 Šilalės FK "ŠILALĖ"
8
2017-07-06
Šilalės FK "ŠILALĖ" 3:0 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
9
2017-07-05
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 0:7 Gargždų "BANGA B"
9
2017-07-03
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 6:6 Klaipėdos "BALTAI"
8
2017-07-03
Klaipėdos "SAREMA" 1:1 Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
4
2017-07-03
Klaipėdos "KORALAS B" 2:3 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
8
2017-06-29
Gargždų "BANGA B" 1:8 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
7
2017-06-26
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 1:2 Klaipėdos "SAREMA"
7
2017-06-25
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 9:2 Klaipėdos "KORALAS B"
7
2017-06-25
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 0:5 Šilalės FK "ŠILALĖ"
7
2017-06-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:1 Klaipėdos "BALTAI"
6
2017-06-18
Klaipėdos "KORALAS B" 6:1 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1
2017-06-18
Klaipėdos "BALTAI" 1:6 Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
6
2017-06-14
Klaipėdos "BALTAI" 0:3 Gargždų "BANGA B"
6
2017-06-12
Šilalės FK "ŠILALĖ" 3:3 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
6
2017-06-12
Klaipėdos "SAREMA" 4:0 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
5
2017-06-07
Gargždų "BANGA B" 1:2 Šilalės FK "ŠILALĖ"
5
2017-06-06
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 2:3 Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
5
2017-06-05
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:0 Klaipėdos "SAREMA"
4
2017-06-04
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 3:2 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
4
2017-05-30
Klaipėdos "SAREMA" 1:1 Gargždų "BANGA B"
1
2017-05-29
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 7:1 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
3
2017-05-22
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6:2 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
3
2017-05-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 1:1 Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
3
2017-05-21
Klaipėdos "BALTAI" 1:8 Klaipėdos "SAREMA"
1
2017-05-21
Šilalės FK "ŠILALĖ" 4:2 Klaipėdos "KORALAS B"
3
2017-05-17
Gargždų "BANGA B" 5:5 Klaipėdos "KORALAS B"
2
2017-05-14
Klaipėdos "KORALAS B" 2:4 Klaipėdos "BALTAI"
2
2017-05-14
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 1:4 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
2
2017-05-11
Klaipėdos "SAREMA" 2:2 Šilalės FK "ŠILALĖ"
2
2017-05-10
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 0:9 Gargždų "BANGA B"
1
2017-05-05
Gargždų "BANGA B" 3:0 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3