Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
19
2017-10-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 0:1 Šilalės FK "ŠILALĖ"
17
2017-10-21
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 0:3 Klaipėdos "SAREMA"
18
2017-10-13
Klaipėdos "SAREMA" 3:0 Klaipėdos "KORALAS B"
16
2017-10-13
Klaipėdos "KORALAS B" 0:3 Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
15
2017-10-13
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:1 Šilalės FK "ŠILALĖ"
15
2017-10-11
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 2:2 Klaipėdos "KORALAS B"
15
2017-10-09
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 2:5 Klaipėdos "SAREMA"
18
2017-10-07
Šilalės FK "ŠILALĖ" 4:1 Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
18
2017-10-04
Gargždų "BANGA B" 5:2 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
16
2017-09-30
Šilalės FK "ŠILALĖ" 10:0 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
18
2017-09-29
Klaipėdos "BALTAI" 0:3 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
17
2017-09-29
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 3:0 Klaipėdos "BALTAI"
16
2017-09-29
Klaipėdos "BALTAI" 0:3 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
13
2017-09-29
Šilalės FK "ŠILALĖ" 3:0 Klaipėdos "BALTAI"
10
2017-09-29
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 3:0 Klaipėdos "BALTAI"
17
2017-09-28
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 0:4 Šilalės FK "ŠILALĖ"
16
2017-09-26
Klaipėdos "SAREMA" 0:0 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
13
2017-09-26
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 5:1 Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
13
2017-09-25
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 9:0 Klaipėdos "KORALAS B"
14
2017-09-24
Šilalės FK "ŠILALĖ" 5:2 Gargždų "BANGA B"
8
2017-09-24
Klaipėdos "BALTAI" 0:3 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
17
2017-09-20
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:4 Gargždų "BANGA B"
15
2017-09-13
Gargždų "BANGA B" 3:0 Klaipėdos "BALTAI"
14
2017-09-12
Klaipėdos "SAREMA" 0:3 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
14
2017-09-11
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 5:2 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
14
2017-09-10
Klaipėdos "KORALAS B" 1:11 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
12
2017-09-06
Klaipėdos "SAREMA" 6:1 Klaipėdos "BALTAI"
13
2017-08-30
Gargždų "BANGA B" 4:2 Klaipėdos "SAREMA"
12
2017-08-28
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 1:2 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
12
2017-08-28
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4:3 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
10
2017-08-27
Klaipėdos "KORALAS B" 1:4 Šilalės FK "ŠILALĖ"
12
2017-08-22
Klaipėdos "KORALAS B" 1:3 Gargždų "BANGA B"
11
2017-08-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 9:0 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
11
2017-08-20
Šilalės FK "ŠILALĖ" 1:0 Klaipėdos "SAREMA"
11
2017-08-20
Klaipėdos "BALTAI" 1:8 Klaipėdos "KORALAS B"
11
2017-08-16
Gargždų "BANGA B" 1:1 Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
10
2017-08-14
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 2:2 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
10
2017-08-09
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 2:6 Gargždų "BANGA B"
5
2017-08-02
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 4:2 Klaipėdos "KORALAS B"
9
2017-07-18
Klaipėdos "KORALAS B" 3:3 Klaipėdos "SAREMA"
5
2017-07-14
Klaipėdos "BALTAI" 1:9 Šilalės FK "ŠILALĖ"
9
2017-07-10
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 1:1 Šilalės FK "ŠILALĖ"
8
2017-07-06
Šilalės FK "ŠILALĖ" 3:0 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
9
2017-07-05
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 0:7 Gargždų "BANGA B"
9
2017-07-03
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 6:6 Klaipėdos "BALTAI"
8
2017-07-03
Klaipėdos "SAREMA" 1:1 Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
4
2017-07-03
Klaipėdos "KORALAS B" 2:3 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
8
2017-06-29
Gargždų "BANGA B" 1:8 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
7
2017-06-26
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 1:2 Klaipėdos "SAREMA"
7
2017-06-25
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 9:2 Klaipėdos "KORALAS B"
7
2017-06-25
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 0:5 Šilalės FK "ŠILALĖ"
7
2017-06-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:1 Klaipėdos "BALTAI"
6
2017-06-18
Klaipėdos "KORALAS B" 6:1 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1
2017-06-18
Klaipėdos "BALTAI" 1:6 Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
6
2017-06-14
Klaipėdos "BALTAI" 0:3 Gargždų "BANGA B"
6
2017-06-12
Šilalės FK "ŠILALĖ" 3:3 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
6
2017-06-12
Klaipėdos "SAREMA" 4:0 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
5
2017-06-07
Gargždų "BANGA B" 1:2 Šilalės FK "ŠILALĖ"
5
2017-06-06
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 2:3 Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
5
2017-06-05
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:0 Klaipėdos "SAREMA"
4
2017-06-04
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 3:2 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
4
2017-05-30
Klaipėdos "SAREMA" 1:1 Gargždų "BANGA B"
1
2017-05-29
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 7:1 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
3
2017-05-22
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6:2 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
3
2017-05-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 1:1 Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
3
2017-05-21
Klaipėdos "BALTAI" 1:8 Klaipėdos "SAREMA"
1
2017-05-21
Šilalės FK "ŠILALĖ" 4:2 Klaipėdos "KORALAS B"
3
2017-05-17
Gargždų "BANGA B" 5:5 Klaipėdos "KORALAS B"
2
2017-05-14
Klaipėdos "KORALAS B" 2:4 Klaipėdos "BALTAI"
2
2017-05-14
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 1:4 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
2
2017-05-11
Klaipėdos "SAREMA" 2:2 Šilalės FK "ŠILALĖ"
2
2017-05-10
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 0:9 Gargždų "BANGA B"
1
2017-05-05
Gargždų "BANGA B" 3:0 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
13 turas.

18.00
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "ATLANTAS B" 3 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 18 42
4. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 41
5. FC "SUOLIUKAS" 18 40
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. KRUOPA 19 31
12. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 29
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. FOTOAPARATAS.LT 19 14
18. VAKARŲ FRONTAS 17 12
19. MEGLARAS 19 8
20. TITANIC-KFA 19 6
21. MEMEL 19 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai