Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
14
2017-09-21
EDM STATYBA-SENDVARIS 3:3 FC "SUOLIUKAS"
14
2017-09-21
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 1:1 "SAREMA"
14
2017-09-21
TITANIC 0:3 KLAIPĖDA CITY
14
2017-09-21
MIŠKO PASAKA 0:3 KRETINGOS GRŪDAI
14
2017-09-14
KLAIPĖDA CITY 3:0 MIŠKO PASAKA
13
2017-09-14
FC "SUOLIUKAS" 2:7 KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
13
2017-09-14
KRETINGOS GRŪDAI 0:3 EDM STATYBA-SENDVARIS
13
2017-09-14
"SAREMA" 3:0 TITANIC
12
2017-09-07
KRETINGOS GRŪDAI 1:6 KLAIPĖDA CITY
12
2017-09-07
EDM STATYBA-SENDVARIS 1:6 KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
12
2017-09-07
MIŠKO PASAKA 0:3 "SAREMA"
12
2017-09-06
TITANIC 1:3 FC "SUOLIUKAS"
11
2017-08-31
KLAIPĖDA CITY 5:1 EDM STATYBA-SENDVARIS
11
2017-08-31
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 6:4 TITANIC
11
2017-08-31
"SAREMA" 2:5 KRETINGOS GRŪDAI
11
2017-08-31
FC "SUOLIUKAS" 3:0 MIŠKO PASAKA
10
2017-08-24
KLAIPĖDA CITY 4:2 "SAREMA"
10
2017-08-24
EDM STATYBA-SENDVARIS 3:0 TITANIC
10
2017-08-24
MIŠKO PASAKA 0:3 KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
10
2017-08-23
KRETINGOS GRŪDAI 2:4 FC "SUOLIUKAS"
9
2017-08-17
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 3:0 KRETINGOS GRŪDAI
9
2017-08-17
TITANIC 3:0 MIŠKO PASAKA
9
2017-08-17
"SAREMA" 8:2 EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2017-08-16
FC "SUOLIUKAS" 0:2 KLAIPĖDA CITY
8
2017-08-10
KRETINGOS GRŪDAI 0:3 TITANIC
8
2017-08-10
"SAREMA" 0:2 FC "SUOLIUKAS"
8
2017-08-10
EDM STATYBA-SENDVARIS 2:1 MIŠKO PASAKA
8
2017-08-09
KLAIPĖDA CITY 7:2 KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
7
2017-06-28
FC "SUOLIUKAS" 3:2 EDM STATYBA-SENDVARIS
1
2017-06-22
FC "SUOLIUKAS" 0:2 "SAREMA"
1
2017-06-22
TITANIC 1:0 KRETINGOS GRŪDAI
7
2017-06-15
KRETINGOS GRŪDAI 4:0 MIŠKO PASAKA
7
2017-06-15
"SAREMA" 1:0 KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
7
2017-06-15
KLAIPĖDA CITY 5:2 TITANIC
6
2017-06-08
TITANIC 3:8 "SAREMA"
6
2017-06-08
EDM STATYBA-SENDVARIS 1:4 KRETINGOS GRŪDAI
6
2017-06-08
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 5:3 FC "SUOLIUKAS"
6
2017-06-07
MIŠKO PASAKA 1:6 KLAIPĖDA CITY
5
2017-06-01
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 11:4 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2017-06-01
"SAREMA" 7:4 MIŠKO PASAKA
5
2017-06-01
KLAIPĖDA CITY 9:0 KRETINGOS GRŪDAI
5
2017-05-31
FC "SUOLIUKAS" 5:1 TITANIC
4
2017-05-26
TITANIC 2:3 KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
4
2017-05-26
EDM STATYBA-SENDVARIS 2:5 KLAIPĖDA CITY
4
2017-05-25
KRETINGOS GRŪDAI 1:3 "SAREMA"
4
2017-05-24
MIŠKO PASAKA 2:2 FC "SUOLIUKAS"
3
2017-05-18
TITANIC 4:4 EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2017-05-18
"SAREMA" 8:5 KLAIPĖDA CITY
3
2017-05-18
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 6:2 MIŠKO PASAKA
3
2017-05-17
FC "SUOLIUKAS" 4:0 KRETINGOS GRŪDAI
2
2017-05-11
KRETINGOS GRŪDAI 1:2 KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
2
2017-05-11
MIŠKO PASAKA 4:3 TITANIC
2
2017-05-10
KLAIPĖDA CITY 0:3 FC "SUOLIUKAS"
2
2017-05-10
EDM STATYBA-SENDVARIS 7:3 "SAREMA"
1
2017-05-05
MIŠKO PASAKA 1:3 EDM STATYBA-SENDVARIS
1
2017-05-03
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 0:9 KLAIPĖDA CITY
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KRANTONA - FK "ŽEBENKŠTIS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
KRUOPA - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - KFA AKADEMIJA-DITUVA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 3 3
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 4 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 4 12
2. KRUOPA 3 9
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 3 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4 3
8. MEMEL 4 1
9. KFA AKADEMIJA-DITUVA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 12
2. FK "GRANATA" 4 9
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
4. SPARTA 3 6
5. KLAIPĖDA CITY B 4 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 3 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>