Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
24
2017-09-22
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 3:0 FK "JAKAI"
22
2017-09-19
NAUTICA 9:1 MEMEL
22
2017-09-19
MEGLARAS 1:12 SPARTA
22
2017-09-19
AGLUONA 4:3 FK "GRANATA"
22
2017-09-18
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4:3 FUTBOLO MOKYKLA
22
2017-09-18
VAKARŲ FRONTAS 1:3 KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
22
2017-09-18
ADRIJUS 0:6 FK "JAKAI"
26
2017-09-13
ADRIJUS 3:3 NAUTICA
21
2017-09-12
FUTBOLO MOKYKLA 5:2 AGLUONA
21
2017-09-12
SPARTA 5:1 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
21
2017-09-12
KRUOPA 4:1 MEGLARAS
21
2017-09-11
FK "JAKAI" 0:1 NAUTICA
21
2017-09-11
MEMEL 1:3 VAKARŲ FRONTAS
14
2017-09-11
FK "GRANATA" 0:4 FUTBOLO MOKYKLA
20
2017-09-05
ADRIJUS 2:3 FUTBOLO MOKYKLA
20
2017-09-05
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 2:7 KRUOPA
20
2017-09-05
VAKARŲ FRONTAS 1:3 FK "JAKAI"
20
2017-09-04
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 3:2 MEMEL
20
2017-09-04
AGLUONA 2:4 SPARTA
19
2017-08-29
FUTBOLO MOKYKLA 2:6 NAUTICA
19
2017-08-29
MEGLARAS 2:1 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
19
2017-08-29
SPARTA 6:1 ADRIJUS
19
2017-08-28
KRUOPA 7:3 AGLUONA
19
2017-08-28
FK "GRANATA" 2:2 VAKARŲ FRONTAS
19
2017-08-28
FK "JAKAI" 2:1 KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
18
2017-08-22
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 4:2 FK "GRANATA"
18
2017-08-22
NAUTICA 7:1 SPARTA
18
2017-08-22
AGLUONA 3:1 MEGLARAS
18
2017-08-21
VAKARŲ FRONTAS 4:2 FUTBOLO MOKYKLA
18
2017-08-21
MEMEL 2:5 FK "JAKAI"
18
2017-08-21
ADRIJUS 0:4 KRUOPA
17
2017-08-18
SPARTA 3:1 VAKARŲ FRONTAS
17
2017-08-15
FUTBOLO MOKYKLA 3:5 KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
17
2017-08-15
MEGLARAS 1:1 ADRIJUS
17
2017-08-14
KRUOPA 2:4 NAUTICA
17
2017-08-14
FK "GRANATA" 4:1 MEMEL
16
2017-08-08
MEMEL 2:6 FUTBOLO MOKYKLA
16
2017-08-08
ADRIJUS 3:2 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
16
2017-08-08
NAUTICA 3:1 MEGLARAS
23
2017-08-07
FK "JAKAI" 6:1 AGLUONA
16
2017-08-07
VAKARŲ FRONTAS 2:3 KRUOPA
16
2017-08-07
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 2:6 SPARTA
15
2017-08-04
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 1:1 KRUOPA
15
2017-08-04
MEGLARAS 0:2 VAKARŲ FRONTAS
20
2017-08-03
NAUTICA 6:4 FK "GRANATA"
15
2017-08-03
FUTBOLO MOKYKLA 4:13 FK "JAKAI"
15
2017-08-03
AGLUONA 4:3 ADRIJUS
15
2017-08-02
MEMEL 2:7 SPARTA
21
2017-08-01
FK "GRANATA" 1:3 ADRIJUS
14
2017-08-01
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 1:0 MEGLARAS
14
2017-08-01
VAKARŲ FRONTAS 2:1 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
14
2017-07-31
MEMEL 1:5 KRUOPA
14
2017-07-31
NAUTICA 6:1 AGLUONA
14
2017-07-31
FK "JAKAI" 4:1 SPARTA
12
2017-07-12
ADRIJUS 0:3 VAKARŲ FRONTAS
13
2017-07-11
FK "JAKAI" 3:3 KRUOPA
13
2017-07-11
MEMEL 0:3 MEGLARAS
10
2017-07-11
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 2:3 FK "GRANATA"
13
2017-07-10
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 1:3 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
13
2017-07-10
VAKARŲ FRONTAS 3:1 AGLUONA
13
2017-07-10
FK "GRANATA" 2:3 SPARTA
13
2017-07-05
NAUTICA 5:3 ADRIJUS
12
2017-07-04
SPARTA 9:1 FUTBOLO MOKYKLA
12
2017-07-04
AGLUONA 2:2 KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
12
2017-07-04
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4:2 MEMEL
12
2017-07-03
MEGLARAS 1:6 FK "JAKAI"
12
2017-07-03
KRUOPA 6:3 FK "GRANATA"
11
2017-07-03
VAKARŲ FRONTAS 1:4 NAUTICA
11
2017-06-30
FUTBOLO MOKYKLA 5:9 KRUOPA
11
2017-06-30
FK "GRANATA" 3:1 MEGLARAS
11
2017-06-30
MEMEL 1:2 AGLUONA
11
2017-06-29
FK "JAKAI" 6:0 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
11
2017-06-29
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 1:1 ADRIJUS
10
2017-06-27
MEGLARAS 2:5 FUTBOLO MOKYKLA
10
2017-06-27
AGLUONA 1:7 FK "JAKAI"
10
2017-06-26
NAUTICA 1:1 KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
10
2017-06-26
KRUOPA 3:1 SPARTA
10
2017-06-26
ADRIJUS 1:2 MEMEL
1
2017-06-22
AGLUONA 0:3 NAUTICA
9
2017-06-20
FUTBOLO MOKYKLA 0:6 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
9
2017-06-20
SPARTA 4:3 MEGLARAS
9
2017-06-20
FK "GRANATA" 3:2 AGLUONA
9
2017-06-19
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 4:1 VAKARŲ FRONTAS
9
2017-06-19
MEMEL 0:8 NAUTICA
9
2017-06-19
FK "JAKAI" 5:2 ADRIJUS
8
2017-06-13
AGLUONA 1:5 FUTBOLO MOKYKLA
8
2017-06-13
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 2:1 SPARTA
8
2017-06-13
MEGLARAS 0:1 KRUOPA
8
2017-06-12
NAUTICA 7:6 FK "JAKAI"
8
2017-06-12
VAKARŲ FRONTAS 5:1 MEMEL
8
2017-06-12
ADRIJUS 1:3 FK "GRANATA"
7
2017-06-06
FUTBOLO MOKYKLA 1:2 ADRIJUS
7
2017-06-06
SPARTA 5:0 AGLUONA
7
2017-06-06
MEMEL 0:6 KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
7
2017-06-05
KRUOPA 3:4 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
7
2017-06-05
FK "JAKAI" 2:1 VAKARŲ FRONTAS
7
2017-06-05
FK "GRANATA" 2:4 NAUTICA
6
2017-05-30
NAUTICA 10:0 FUTBOLO MOKYKLA
6
2017-05-30
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 2:1 MEGLARAS
6
2017-05-30
ADRIJUS 1:6 SPARTA
6
2017-05-29
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 0:1 FK "JAKAI"
6
2017-05-29
AGLUONA 2:7 KRUOPA
6
2017-05-29
VAKARŲ FRONTAS 3:1 FK "GRANATA"
5
2017-05-23
FUTBOLO MOKYKLA 0:5 VAKARŲ FRONTAS
5
2017-05-23
SPARTA 4:1 NAUTICA
5
2017-05-23
FK "GRANATA" 0:2 KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
5
2017-05-22
MEGLARAS 3:3 AGLUONA
5
2017-05-22
FK "JAKAI" 7:2 MEMEL
5
2017-05-22
KRUOPA 3:0 ADRIJUS
4
2017-05-16
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 5:1 FUTBOLO MOKYKLA
4
2017-05-16
AGLUONA 0:3 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4
2017-05-16
ADRIJUS 2:1 MEGLARAS
4
2017-05-15
NAUTICA 3:1 KRUOPA
4
2017-05-15
MEMEL 2:3 FK "GRANATA"
4
2017-05-15
VAKARŲ FRONTAS 4:3 SPARTA
3
2017-05-09
KRUOPA 5:1 VAKARŲ FRONTAS
3
2017-05-09
FUTBOLO MOKYKLA 4:2 MEMEL
3
2017-05-09
SPARTA 7:3 KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
3
2017-05-09
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1:0 ADRIJUS
3
2017-05-08
MEGLARAS 2:3 NAUTICA
3
2017-05-08
FK "GRANATA" 2:7 FK "JAKAI"
2
2017-05-02
FK "JAKAI" 8:2 FUTBOLO MOKYKLA
2
2017-05-02
MEMEL 2:9 SPARTA
2
2017-05-02
ADRIJUS 2:2 AGLUONA
2
2017-05-01
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 1:10 KRUOPA
2
2017-05-01
VAKARŲ FRONTAS 2:1 MEGLARAS
2
2017-05-01
NAUTICA 2:5 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
1
2017-04-25
FUTBOLO MOKYKLA 2:6 FK "GRANATA"
1
2017-04-25
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1:2 VAKARŲ FRONTAS
1
2017-04-25
MEGLARAS 4:4 KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
1
2017-04-24
SPARTA 1:6 FK "JAKAI"
1
2017-04-24
KRUOPA 8:0 MEMEL
Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3