2017-05-20, 3 turas.
Vieta: Gargždų "Minijos" stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Aidas Mazalas, Audrius Žuta
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8:0 Kretingos "MINIJA"
(4:0)
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
Rungtynių eiga
Kretingos "MINIJA"

Startinė sudėtis:
44 Liudvikas Alminas
4 Giedrius Ratkus
5 Eimantas Rudavičius
9 Evaldas Garbauskas
10 Aurelijus Staponka (46‘)
15 Nerijus Jurkaitis
17 Simonas Alsys (46‘)
18 Robertas Malakauskas
19 Dangis Gailiušis (60‘)
20 Laurynas Gedmintas (78‘)
22 Julius Triuška
------------
Atsarginiai žaidėjai:
91 Martynas Draukšas
7 Vilius Norvilas (46‘)
11 Stasys Vyšniauskas (60')
14 Mindaugas Jonelys (78')
16 Mindaugas Vijeikis (46‘)
21 Mantas Lukas
23 Artūras Montrimas
Aurelijus Staponka
11 min. 1:0
Eimantas Rudavičius
14 min. 2:0
Aurelijus Staponka
31 min. 3:0
Dangis Gailiušis
32 min. 4:0
Dangis Gailiušis
56 min. 5:0
Nerijus Jurkaitis
69 min. 6:0
Robertas Malakauskas
76 min. 7:0
Robertas Malakauskas
88 min. 8:0

Startinė sudėtis:
(73‘) Martynas Viluckas 15
Kazys Mažionis 3
(46') Evaldas Kaliniauskas 4
Mantas Mažionis 5
(60') Gediminas Žilys 7
(60')Arūnas Mažonis 8
Martynas Bučas9
Tomas Galdikas 11
(46') Aurimas Anužis 14
Edvinas Endrijauskas 17
Simonas Vaičius 22
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(73‘) Vaidotas Gedvilas 1
Žybartas Ringys 6
(60') Žilvinas Lukošius 10
(46') Andrius Paulauskas 13
Dovydas Švita 16
(60') Mantas Elzbergas 23
(46') Vilius Jakumas 27

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Evaldas Kaliniauskas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FC SUOLIUKAS - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRUOPA 2 6
3. KRANTONA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 2 0