2017-05-20, 3 turas.
Vieta: Biržų miesto stadionasTeisėjai: Mantas Lešinskas, Simas Kartočius, Henrikas Kubulkis
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:0 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
(1:0)
Biržų "ŠIRVĖNA"
Rungtynių eiga
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"

Startinė sudėtis:
1 Lukas Drasutis
2 Donatas Paulauskas (87‘)
5 Ignas Peikštenis (81‘)
10 Tautvydas Švelna
11 Marius Ligeika (85‘)
12 Deividas Kuodis
17 Gailius Lansbergas
18 Ignas Kurklietis (70‘)
20 Simonas Laužikas
21 Laurynas Šatas
23 Tomas Sirevičius
------------
Atsarginiai žaidėjai:
3 Karolis Bakūnas (87‘)
4 Mantas Jokšas
7 Mindaugas Jakštas (81‘)
14 Edvinas Užinskas (85‘)
15 Marius Zabarauskas (70‘)
Ignas Kurklietis
10 min. 1:0
Marius Ligeika
68 min. 2:0

Startinė sudėtis:
(80‘) Karolis Bakys 12
Karolis Gricius 2
(87‘) Mindaugas Sabas 3
Valdas Rubel 5
Artūras Rutkevičius 9
Donatas Morkis 10
Klaudijus Januitis 11
(79‘) Martynas Domkus 13
Kęstutis Daškus 15
Artūras Mačys 16
Lukas Dukavičius 20
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(80‘) Sergej Palijčuk 1
Robertas Tautkus 6
Mindaugas Kalenda 8
(87‘) Justas Gricius 14
(79‘) Mindaugas Burneikis 17
Dominykas Štutas 22

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Ignas Peikštenis, Edvinas Užinskas, Tautvydas Švelna, Mindaugas Sabas, Kęstutis Daškus, Valdas Rubel, Klaudijus Januitis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.30
FK VIENUOLIKĖ - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KRANTONA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai