2017-05-23, 4 turas.
Vieta: Klaip&#dos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisëjai: Linas Gedvila, Eugenijus Starostinas, Vaidas Petkus
Klaipėdos "ATLANTAS B" 0:2 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
(0:2)
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Rungtyniø eiga
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"

Startinė sudėtis:
24 Vincentas Šarkauskas (46‘)
5 Lukas Beneta
6 Ainis Vilavičius (67‘)
11 Atas Šerkšnys
14 Ernestas Albrikas
15 Vladislav Kučerov
19 Arnas Anužis (79‘)
20 Dominykas Čiesna
35 Deividas Šiuša
85 Gintas Rakauskas
88 Jevgenij Dodonov (13‘)
------------
Atsarginiai žaidėjai:
31 Mantas Bertašius (46‘)
10 Vitalijus Paulauskas (13‘)
41 Gustas Gumbaravičius (79‘)
93 Arnas Vismantas (67‘)
9 min. 0:1
Robertas Malakauskas
39 min. 0:2
Evaldas Garbauskas
Startinė sudėtis:
Martynas Draukšas 1
(46‘) Giedrius Ratkus 4
Eimantas Rudavičius 5
Evaldas Garbauskas 9
Aurelijus Staponka 10
Nerijus Jurkaitis 15
Simonas Alsys 17
(79‘) Robertas Malakauskas 18
Dangis Gailiušis 19
Laurynas Gedmintas 20
(67‘) Julius Triuška 22
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Liudvikas Alminas 44
Vilius Norvilas 7
(67‘) Stasys Vyšniauskas 11
(79‘) Mindaugas Jonelys 14
(46‘) Mindaugas Vijeikis 16
Mantas Lukas 21
Artūras Montrimas 23

Nuobaudos
Geltonos kortelës : Ainis Vilavičius, Robertas Malakauskas.
Raudonos kortelës : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
AGLUONA-GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

20.05
FK "GRANATA" - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

21.10
MEGLARAS - ELVITRANSA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 10 27
2. KLAIPĖDA CITY 10 25
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10 25
4. FC "SUOLIUKAS" 10 24
5. SAREMA 10 21
6. FK "VS-JONUŠAI" 10 21
7. FELIŪGA 10 19
8. FK "GRANATA" 10 19
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 19
10. KRUOPA 10 18
11. VAKARŲ FRONTAS 10 15
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
13. NAUTICA 10 13
14. ELVITRANSA 10 7
15. FOTOAPARATAS.LT 10 6
16. MEMEL 10 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 4
19. MEGLARAS 10 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 10 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai