2017-06-03, 4 turas.
Vieta: Mažeikių miesto stadionasTeisėjai: Vladimir Gerasimov, Tomas Lavrinavičius, Eimantas Rudavičius
Mažeikių "ATMOSFERA" 3:1 Šiaulių "JUVENTA-99"
(1:1)
Mažeikių "ATMOSFERA"
Rungtynių eiga
Šiaulių "JUVENTA-99"
Startinė sudėtis:
12 Gintaras Repšas
5 Mantas Ronkauskas
6 Mantvydas Kasparavičius(66‘)
7 Kornelijus Kairys
15 Dalius Keršis (66‘)
17 Benas Anisas (87‘)
20 Ernestas Kenstavičius (46‘)
22 Julius Mockus
28 Klaudijus Kvedaras
70 Gediminas Strikys (82‘)
99 Tomas Bružas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Edvardas Bogadelščikovas
4 Renaldas Girgždys (82‘)
9 Mantas Juodeikis (46‘)
10 Deividas Kavalenkovas (66‘)
14 Benas Gritkus
19 Egidijus Gritkus (66‘)
21 Gytis Želvys (87‘)
22 min. 0:1
Paulius Bieliauskas
Gediminas Strikys
32 min. 1:1
Gediminas Strikys
64 min. 2:1
Gytis Želvys
89 min. 3:1
Startinė sudėtis:
Martynas Konteikis 12
Dalius Kryžnauskas 6
Rytis Riabčinskis 7
Paulius Bieliauskas 13
Paulius Šidlauskas 15
Edvinas Nocius 18
(46‘) Robertas Visockas 19
(70‘) Ruslanas Pačkajevas 22
Domas Griškevičius 23
Justas Gulbinas 30
(68‘) Edas Romanovas 31
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(46‘) Andrius Šidlauskas 4
(68‘) Almaidas Taujanskas 5
(70‘) Tadas Gnedojus 20

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mantvydas Kasparavičius, Benas Anisas, Mantas Juodeikis, Edvinas Nocius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0