2017-06-09, 5 turas.
Vieta: Gargždų "Minijos" stadionasTeisėjai: Orestas Abramavičius, Ernestas Kemėža, Osvaldas Pliuškys
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 1:1 Mažeikių "ATMOSFERA"
(0:0)
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
Rungtynių eiga
Mažeikių "ATMOSFERA"
Startinė sudėtis:
1Martynas Draukšas
5 Eimantas Rudavičius
9 Evaldas Garbauskas
10 Aurelijus Staponka
14 Mindaugas Jonelys (61')
15 Nerijus Jurkaitis
17 Simonas Alsys
18 Robertas Malakauskas
19 Dangis Gailiušis
20 Laurynas Gedmintas
22 Julius Triuška (75‘)
------------
Atsarginiai žaidėjai:
44 Liudvikas Alminas
4 Giedrius Ratkus
7 Vilius Norvilas
8 Artūras Montrimas
11 Stasys Vyšniauskas (75')
16 Mindaugas Vijeikis (61‘)
21 Mantas Lukas
Robertas Malakauskas
54 min. 1:0
89 min. 1:1
Gediminas Strikys
Startinė sudėtis:
Gintaras Repšas 1
Mantas Ronkauskas 5
Kornelijus Kairys 7
(61') Mantas Juodeikis 9
Darius Keršis 15
(61') Egidijus Gritkus 19
(77‘) Gytis Želvys21
Julius Mockus 22
Klaudijus Kvedaras 28
Gediminas Strikys70
Tomas Bružas 99
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Edvardas Bogadelščinkovas 1
Renaldas Girgždys 4
(61') Deividas Kovalenkovas 10
Benas Gritkus 14
Benas Anisas 17
(61‘) Mantas Kurapatkinas 20
(77‘) Ernestas Kenstavičius 20

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Nerijus Jurkaitis, Robertas Malakauskas, Simonas Alsys, Gediminas Strikys, Klaudijus Kvedaras.
Raudonos kortelės : Evaldas Garbauskas.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. KLAIPĖDA CITY B 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai