2017-06-14, 9 turas.
Vieta: Šiaulių miesto stadionasTeisėjai: Vijūnas Vasiliauskas, Gintautas Mirauskas, Sonata Vanagaitė
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 4:0 Mažeikių "ATMOSFERA"
(0:0)
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Rungtynių eiga
Mažeikių "ATMOSFERA"
Startinė sudėtis:
12 Airidas Jocas
4 Deividas Klimas
7 Justinas Kuizinas (66‘)
10 Marius Baziulis (64‘)
13 Kornelijus Petrauskas
15 Deivydas Lunskis
18 Gediminas Čeponkus
19 Mindaugas Toleikis (46‘)
20 Darius Gulbinas
22 Vytautas Mituzas
23 Artūras Ankudinovas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
3 Dovydas Lunskis (46‘)
11 Justas Petravičius (66‘)
21 Mantas Štankelis (64‘)
Justinas Kuizinas
50 min. 1:0
Kornelijus Petrauskas
60 min. 2:0
63 min. 3:0
Įvartis į savo vartus
Justinas Kuizinas
64 min. 4:0
Startinė sudėtis:
(75‘) Gintaras Repšas 1
Mantas Ronkauskas 5
(65‘) Kornelijus Kairys 7
(51‘) Mantas Juodeikis 9
(14‘) Darius Keršis 15
Benas Anisas 17
Egidijus Gritkus 19
(90‘) Julius Mockus 22
Klaudijus Kvedaras 28
Gediminas Strikys 70
Tomas Bružas 99
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(75‘)Edvardas Bogadelščinkovas 1
(14‘)Mantvydas Kasparavičius 6
Deividas Kovalenkovas 10
(90‘) Benas Gritkus 14
(65‘) Eimantas Kairys 16
Ernestas Kenstavičius 20
(51‘) Gytis Želvys21

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Justinas Kuizinas, Dovydas Lunskis, Mantas Štankelis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0