2017-06-16, 6 turas.
Vieta: Kretingos miesto stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Orestas Abramavičius, Audrius Žuta
Kretingos "MINIJA" 2:1 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
(2:1)
Kretingos "MINIJA"
Rungtynių eiga
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Startinė sudėtis:
15 Martynas Viluckas
3 Kazys Mažionis
7 Gediminas Žilys
11 Tomas Galdikas
13 Andrius Paulauskas (81‘)
14 Aurimas Anužis (69‘)
18 Deivydas Gedvilas
22 Yahya A. Saeed (63‘)
23 Mantas Elzbergas
25 Nerijus Jurkaitis
69 Artūras Anužis
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Vaidotas Gedvilas
4 Evaldas Kalinauskas
6 Žybartas Ringys (86‘)
8 Arūnas Mažonis (81‘)
16 Dovydas Švita (69‘)(86‘)
17 Edvinas Andrijauskas (63‘)
Andrius Paulauskas
55 min. 1:0
58 min. 1:1
Artūras Rutkevičius
Andrius Paulauskas
71 min. 2:0
Startinė sudėtis:
Sergej Palijčuk 1
Karolis Gricius 2
Valdas Rubel 5
Artūras Rutkevičius 9
Donatas Morkis 10
Klaudijus Januitis 11
Artūras Mačys 16
Nedas Stankus 18
Lukas Dukavičius 20
Martynas Domkus 21
Dominykas Štutas 22
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Mindaugas Burneikis 12
Viktoras Kiminius 7
Mindaugas Kalenda 8
Justas Gricius 14
Domantas Zubavičius 17

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Gediminas Žilys, Karolis Gricius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0