2017-06-16, 6 turas.
Vieta: "Juventos-99" stadionasTeisėjai: Manfredas Lukjančukas, Mantas Lešinskas, Jurijus Lukjančukas
Šiaulių "JUVENTA-99" 3:5 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
(1:4)
Šiaulių "JUVENTA-99"
Rungtynių eiga
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
Startinė sudėtis:
32 Martynas Konteikis (46‘)
4 Andrius Šidlauskas
6 Dalius Kryžanauskas
7 Rytis Riabčinskis
9 Domas Nacickas
11Mindaugas Jankevičius
15 Paulius Šidlauskas
18 Edvinas Nocius (46')
19 Robertas Visockas
30 Justas Gulbinas
31 Edas Romanovas (79‘)
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Kpemogena E. Barnabas (46‘)
5 Almaidas Taujanskas
3 Aivaras Švambaris (79‘)
21 Lukas Rimkus (46‘)
22 Ruslanas Pačkajevas
4 min. 0:1
Aurelijus Staponka
8 min. 0:2
Dangis Gailiušis
35 min. 0:3
Dangis Gailiušis
39 min. 0:4
Stasys Vyšniauskas
Edas Romanovas
42 min. 1:4
Edas Romanovas
55 min. 2:4
(11 m.)
Paulius Šidlauskas
62 min. 3:4
85 min. 3:5
Stasys Vyšniauskas
Startinė sudėtis:
Martynas Draukšas 1
Eimantas Rudavičius 5
(90‘) Vilius Norvilas 7
Aurelijus Staponka 10
Stasys Vyšniauskas 11
Mindaugas Jonelys 14
Simonas Alsys 17
Robertas Malakauskas 18
Dangis Gailiušis 19
Laurynas Gedmintas 20
(66‘) Julius Triuška 22
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Giedrius Ratkus 4
Artūras Montrimas 8
(90‘) Osvaldas Bieliauskas 13
Mantas Lukas 21
(66') Andrius Kukšta 25

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Laurynas Gedmintas, Simonas Alsys.
Raudonos kortelės : Lukas Rimkus.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0