2017-06-18, 6 turas.
Vieta: Klaip&#dos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Edmundas Gaigalas, Vladimir Gerasimov, Orestas Abramavičius
Klaipėdos "ATLANTAS B" 0:2 Biržų "ŠIRVĖNA"
(0:1)
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Rungtynių eiga
Biržų "ŠIRVĖNA"
Startinė sudėtis:
24 Vincentas Šarkauskas (46‘)
5 Lukas Beneta
6 Roman Poprūga (57‘)
10 Vitalijus Paulauskas
11 Gintas Rakauskas
15 Vladislav Kučerov
19 Arnas Anužis
28 Kostiantyn Shults
20 Dominykas Čiesna
35 Deividas Šiuša
93 Arnas Vismantas (68‘)
------------
Atsarginiai žaidėjai:
31 Mantas Bertašius (46‘)
41 Jonas Latakas (68‘)
88 Gustas Gumbaravičius (57‘)
3 min. 0:1
Mindaugas Jakštas
53 min. 0:2
Tautvydas Švelna
Startinė sudėtis:
Lukas Drasutis 1
Donatas Paulauskas 2
Karolis Kazokaitis 3
Nzonteu Kenneth Mendi 5
(75‘) Mindaugas Jakštas 7
(87‘) Tautvydas Švelna 10
Marius Ligeika 11
Deividas Kuodis 12
Gailius Lansbergas 17
(26‘) Laurynas Šatas21
Tomas Sirevičius 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(75‘) Mantas Jokšas 4
(87‘) Edvinas Užinskas14
(26‘) Armandas Užinskas 19

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Kostiantyn Shults , Deividas Kuodis, Donatas Paulauskas, Tautvydas Švelna.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KFA AKADEMIJA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0