2017-06-18, 6 turas.
Vieta: Klaip&#dos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Edmundas Gaigalas, Vladimir Gerasimov, Orestas Abramavičius
Klaipėdos "ATLANTAS B" 0:2 Biržų "ŠIRVĖNA"
(0:1)
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Rungtynių eiga
Biržų "ŠIRVĖNA"
Startinė sudėtis:
24 Vincentas Šarkauskas (46‘)
5 Lukas Beneta
6 Roman Poprūga (57‘)
10 Vitalijus Paulauskas
11 Gintas Rakauskas
15 Vladislav Kučerov
19 Arnas Anužis
28 Kostiantyn Shults
20 Dominykas Čiesna
35 Deividas Šiuša
93 Arnas Vismantas (68‘)
------------
Atsarginiai žaidėjai:
31 Mantas Bertašius (46‘)
41 Jonas Latakas (68‘)
88 Gustas Gumbaravičius (57‘)
3 min. 0:1
Mindaugas Jakštas
53 min. 0:2
Tautvydas Švelna
Startinė sudėtis:
Lukas Drasutis 1
Donatas Paulauskas 2
Karolis Kazokaitis 3
Nzonteu Kenneth Mendi 5
(75‘) Mindaugas Jakštas 7
(87‘) Tautvydas Švelna 10
Marius Ligeika 11
Deividas Kuodis 12
Gailius Lansbergas 17
(26‘) Laurynas Šatas21
Tomas Sirevičius 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(75‘) Mantas Jokšas 4
(87‘) Edvinas Užinskas14
(26‘) Armandas Užinskas 19

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Kostiantyn Shults , Deividas Kuodis, Donatas Paulauskas, Tautvydas Švelna.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
9 turas
FK "GRANATA" - NAUTICA

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
21.10
7 turas
MEMEL - FK SOKERIS

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 3 9
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 7
3. KLAIPĖDOS FM-2004 3 6
4. FK VS-JONUŠAI 3 2
5. ROSA B 2 1
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. GARANT GROUP 8 19
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 8 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK "GRANATA" 7 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 8 7
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 9 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 7 6
6. KRUOPA 7 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015