2017-06-21, 7 turas.
Vieta: Šilalės miesto stadonasTeisėjai: Aurimas Strolė, Marius Tubis, Mantas Ličkus
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 2:3 Kretingos "MINIJA"
(1:1)
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Rungtynių eiga
Kretingos "MINIJA"
Startinė sudėtis:
1 Airidas Jocas
4 Deividas Klimas
7 Justinas Kuizinas
10 Marius Baziulis (76‘)
13 Kornelijus Petrauskas
15 Deivydas Lunskis
18 Gediminas Čeponkus (73‘)
19 Mindaugas Toleikis (68‘)
20 Darius Gulbinas
22 Vytautas Mituzas
23 Artūras Ankudinovas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
11 Justas Petravičius (76‘)
21 Henrikas Kubulkis (73‘)
21 Laimonas Karžinauskas (68‘)
6 min. 0:1
Artūras Anužis
Justinas Kuizinas
33 min. 1:1
60 min. 1:2
Mantas Elzbergas
74 min. 1:3
Andrius Paulauskas
Deividas Lunskis
86 min. 2:3
Startinė sudėtis:
Martynas Viluckas 15
Kazys Mažionis 3
(62‘) Mantas Mažionis 5
Tomas Galdikas 11
Andrius Paulauskas 13
(73‘) Aurimas Anužis 14
Deivydas Gedvilas 18
(78‘) Yahya A. Saeed 22
Mantas Elzbergas 23
Nerijus Jurkaitis 25
Artūras Anužis 69
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Vaidotas Gedvilas 1
(89‘) Evaldas Kalinauskas 4
(62‘) Arūnas Mažonis 8
(73‘)(89‘) Dovydas Švita 16
(78‘) Dangirdas Žilinskas 45

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Justinas Kuizinas, Marius Baziulis, Yahya Abdirahman Saeed, Mantas Elzbergas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0