2017-06-21, 7 turas.
Vieta: Biržų miesto stadionasTeisėjai: Mantas Lešinskas, Mangirdas Mirauskas, Aleksandras Stepanovas
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:1 Mažeikių "ATMOSFERA"
(1:0)
Biržų "ŠIRVĖNA"
Rungtynių eiga
Mažeikių "ATMOSFERA"
Startinė sudėtis:
1 Lukas Drasutis
2 Donatas Paulauskas
3 Karolis Kazokaitis (89‘)
5 Nzonteu Kenneth Mendi
10 Tautvydas Švelna (82‘)
11 Marius Ligeika
12 Deividas Kuodis
17 Gailius Lansbergas
18 Ignas Kurklietis (68‘)
19 Armandas Užinskas
23 Tomas Sirevičius
------------
Atsarginiai žaidėjai:
4 Mantas Jokšas (82‘)
7 Mindaugas Jakštas (68‘)
14 Edvinas Užinskas (89‘)
15 Mantas Pomeckis
Karolis Kazokaitis
3 min. 1:0
Mindaugas Jakštas
71 min. 2:0
78 min. 2:1
Antanas Bulošas
Startinė sudėtis:
Edvardas Bogadelščinkovas 1
Mantas Ronkauskas 5
Kornelijus Kairys 7
Mantas Juodeikis 9
(70‘) Deividas Kovalenkovas 10
Darius Keršis 15
(79‘) Benas Anisas 17
(61‘) Gintas Skrodenis 19
Klaudijus Kvedaras 28
Gediminas Strikys 70
Tomas Bružas 99
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Gintaras Repšas 1
(70‘) Renardas Girgždys 4
Mindaugas Simanavičius 8
(79‘) Vytis česnauskas 11
Ernestas Kenstavičius 20
Gytis Želvys 21
(61‘) Antanas Bulošas 78

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Donatas Paulauskas, Tomas Sirevičius, Marius Ligeika, Benas Anisas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0