2017-06-22, 7 turas.
Vieta: Naujosios Akmenės miesto stadionasTeisėjai: Rasa Imanalijeva, Jurijus Lukjančukas, Gintautas Mirauskas
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 3:0 Klaipėdos "ATLANTAS B"
(1:0)
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Startinė sudėtis:
1 Sergej Palijčuk
2 Karolis Gricius
3 Mindaugas Sabas
5 Valdas Rubel
8 Aivaras Rakašius (70‘)
9 Artūras Rutkevičius (73‘)
10 Donatas Morkis
11 Klaudijus Januitis
16 Artūras Mačys
19 Tautvydas Drublionis (52‘)
20 Lukas Dukavičius
------------
Atsarginiai žaidėjai:
14 Justas Gricius
15 Kęstutis Daškus (70‘)
17 Domantas Zubavičius (73‘)
22 Dominykas Štutas (52‘)
Klaudijus Januitis
27 min. 1:0
Mindaugas Sabas
54 min. 2:0
Klaudijus Januitis
82 min. 3:0
Startinė sudėtis:
(46‘) Vincentas Šarkauskis24
Ainis Vilavičius 6
(62‘) Vitalijus Paulauskas 10 (70‘) Gintas Rakauskas 11
Vladislav Kučerov 15
Arnas AnuŽis 19
Dominykas Čiesna 20
Tomas Gvazdinskas 28
Deividas Šiuša 35
Jevgenij Dodonov 88
Arnas Vismantas93
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(46‘) Mantas Bertašius 31
(70‘) Gleb Son 5
(62‘) Gustas Gumbaravičius 41

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Artūras Rutkevičius.
Raudonos kortelės : Vladislav Kučerov.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0