2017-06-30, 8 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Giedrius Zaniauskas, Irmantas Žuta, Aidas Mazalas
Klaipėdos "ATLANTAS B" 2:2 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
(0:1)
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Rungtynių eiga
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Startinė sudėtis:
24 Vincentas Šarkauskas (46‘)
5 Gleb Son
6 Ainis Vilavičius
10 Tomas Gavzdinskas
11 Gintas Rakauskas
14 Kostiantyn Shults
19 Arnas Anužis
20 Dominykas Čiesna
35 Deividas Šiuša
88 Gustas Gumbaravičius
93 Arnas Vismantas (68‘)
------------
Atsarginiai žaidėjai:
31 Mantas Bertašius (46‘)
85 Lukas Kavaliauskas (88‘)
19 min. 0:1
Justas Petravičius
Kostiantyn Shults
51 min. 1:1
68 min. 1:2
Vytautas Mituzas
Arnas Vismantas
85 min. 2:2
Startinė sudėtis:
Airidas Jocas1
Deividas Klimas 4
Justas Kuizinas 7
(78‘) Justas Petravičius 11
Kornelijus Petrauskas 13
(68‘) Henrikas Kubulkis 14
(81') Mindaugas Toleikis 19
Darius Gulbinas 20
(46‘) Mantas Štankelis 21
Vytautas Mituzas 22
Artūras Ankudinovas 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Povilas Mickevičius 1
(81‘) Kristupas Petravičius 2
(46‘) Dovydas Lunskis 3
Lukas Glodenis 5
(68‘) Mantas Kazlauskas 8
Ignas Jonaitis 9
(78‘) Tomas Tamašauskas 15

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mantas Štankelis, Mindaugas Toleikis, Justinas Kuizinas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0