2017-07-05, 9 turas.
Vieta: Biržų miesto stadionasTeisėjai: Vijūnas Vasiliauskas, Mantas Lešinskas, Mangirdas Mirauskas
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:5 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
(0:3)
Biržų "ŠIRVĖNA"
Rungtynių eiga
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
Startinė sudėtis:
1 Lukas Drasutis
3 Karolis Kazokaitis (60‘)
5 Nzonteu Kenneth Mendi
10 Tautvydas Švelna
11 Marius Ligeika (83‘)
12 Deividas Kuodis
17 Gailius Lansbergas
18 Ignas Kurklietis (66‘)
20 Mindaugas Zlatkus
21 Laurynas Šatas (60‘)
23 Tomas Sirevičius
------------
Atsarginiai žaidėjai:
4 Mantas Jokšas
7 Mindaugas Jakštas (66‘)
13 Mantas Gasiūnas (60‘)
14 Edvinas Užinskas (83‘)
19 Armandas Užinskas (60‘)
9 min. 0:1
Robertas Malakauskas
35 min. 0:2
Robertas Malakauskas
38 min. 0:3
Aurelijus Staponka
48 min. 0:4
Aurelijus Staponka
66 min. 0:5
Mindaugas Vijeikis
Marius Ligeika
72 min. 1:5
(11 m.)
Edvinas Užinskas
90 min. 2:5
Startinė sudėtis:
(82‘) Martynas Draukšas 1
Giedrius Ratkus4
Eimantas Rudavičius 5
(68‘) Robertas Malakauskas 7
Simonas Alsys 8
(46‘) Dangis Gailiušis 9
Evaldas Garbauskas 10
Mindaugas Vijeikis 14
(73‘) Orestas Abramavičius 16
Andrius Jokšas 18
Aurelijus Staponka 55
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(82‘) Liudvikas Alminas 44
Artūras Montrimas 13
(46‘) Vilius Norvilas 17
Laurynas Gedmintas 19
(68‘) Stasys Vyšniauskas 22
Mindaugas Jonelys 24
(73‘) Mantas Lukas 32

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Tautvydas Švelna, Evaldas Garbauskas.
Raudonos kortelės : Eimantas Rudavičius.

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3