2017-07-05, 9 turas.
Vieta: Biržų miesto stadionasTeisėjai: Vijūnas Vasiliauskas, Mantas Lešinskas, Mangirdas Mirauskas
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:5 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
(0:3)
Biržų "ŠIRVĖNA"
Rungtynių eiga
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
Startinė sudėtis:
1 Lukas Drasutis
3 Karolis Kazokaitis (60‘)
5 Nzonteu Kenneth Mendi
10 Tautvydas Švelna
11 Marius Ligeika (83‘)
12 Deividas Kuodis
17 Gailius Lansbergas
18 Ignas Kurklietis (66‘)
20 Mindaugas Zlatkus
21 Laurynas Šatas (60‘)
23 Tomas Sirevičius
------------
Atsarginiai žaidėjai:
4 Mantas Jokšas
7 Mindaugas Jakštas (66‘)
13 Mantas Gasiūnas (60‘)
14 Edvinas Užinskas (83‘)
19 Armandas Užinskas (60‘)
9 min. 0:1
Robertas Malakauskas
35 min. 0:2
Robertas Malakauskas
38 min. 0:3
Aurelijus Staponka
48 min. 0:4
Aurelijus Staponka
66 min. 0:5
Mindaugas Vijeikis
Marius Ligeika
72 min. 1:5
(11 m.)
Edvinas Užinskas
90 min. 2:5
Startinė sudėtis:
(82‘) Martynas Draukšas 1
Giedrius Ratkus4
Eimantas Rudavičius 5
(68‘) Robertas Malakauskas 7
Simonas Alsys 8
(46‘) Dangis Gailiušis 9
Evaldas Garbauskas 10
Mindaugas Vijeikis 14
(73‘) Orestas Abramavičius 16
Andrius Jokšas 18
Aurelijus Staponka 55
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(82‘) Liudvikas Alminas 44
Artūras Montrimas 13
(46‘) Vilius Norvilas 17
Laurynas Gedmintas 19
(68‘) Stasys Vyšniauskas 22
Mindaugas Jonelys 24
(73‘) Mantas Lukas 32

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Tautvydas Švelna, Evaldas Garbauskas.
Raudonos kortelės : Eimantas Rudavičius.

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3