2017-08-17, 11 turas.
Vieta: Gargždų "Minijos" stadionasTeisėjai: Donatas Rumšas, Arūnas Šeškus, Gevork Arakelian
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 2:1 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
(1:0)
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
Rungtynių eiga
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Startinė sudėtis:
1 Martynas Draukšas
4 Giedrius Ratkus
5 Eimantas Rudavičius
7 Robertas Malakauskas (62‘)
8 Simonas Alsys
10 Evaldas Garbauskas
12 Orestas Abramavičius (83‘)
13 Ignas Jurgutis
18 Andrius Jokšas
19 Laurynas Gedmintas (80‘)
55 Aurelijus Staponka
------------
Atsarginiai žaidėjai:
44 Liudvikas Alminas
11 Julius Triuška (62‘)
17Vilius Norvilas
22 Stasys Vyšniauskas (80')
24 Mindaugas Jonelys
28 Artūras Montrimas
32 Mantas Lukas (83‘)
Giedrius Ratkus
20 min. 1:0
Ignas Jurgutis
50 min. 2:0
62 min. 2:1
Justinas Kuizinas
Startinė sudėtis:
Airidas Jocas1
Deividas Klimas 4
Justinas Kuizinas 7
Marius Baziulis 10
Kornelijus Petrauskas 13
Deivydas Lunskis15
Gediminas Čeponkus 18
(46‘) Mindaugas Toleikis 19
(78‘) Darius Gulbinas 20
Vytautas Mituzas 22
Artūras Ankudinovas 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Gustas Baliutavičius61
Kristupas Petravičius 2
Dovydas Lunskis 3
Arnas Alūzas 5
(78‘) Mantas Kazlauskas 6
(46‘) Justas Petravičius 11
Mantas Štankelis 21

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Laurynas Gedmintas, Orestas Abramavičius, Vytautas Mituzas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0