2017-08-26, 12 turas.
Vieta: Naujosios Akmenės miesto stadionasTeisėjai: Mindaugas Jackus, Henrikas Kubulkis, Rokas Petrauskas
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:2 Biržų "ŠIRVĖNA"
(1:1)
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Rungtynių eiga
Biržų "ŠIRVĖNA"
Startinė sudėtis:
12 Povilas Mickevičius
2 Karolis Gricius
8 Aivaras Rakašius
9 Artūras Rutkevičius (78‘)
11 Klaudijus Januitis
13 Martynas Domkus
14 Donatas Morkis
15 Kęstutis Daškus
18 Nedas Stankus
19 Tautvydas Drublionis (75‘)
20 Lukas Dukavičius
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Sergej Palijčuk
6 Marijus Vasiliauskas
16 Artūras Mačys
17 Tadas Lukošius (75‘)
21 Justas Gricius
22 Mindaugas Kalenda (78‘)
Tautvydas Drublionis
24 min. 1:0
28 min. 1:1
Marius Ligeika
69 min. 1:2
Mindaugas Jakštas
Startinė sudėtis:
Lukas Drasutis 1
Donatas Paulauskas 2
Nzonteu Kenneth Mendi 5
Marius Ligeika 11
Deividas Kuodis 12
Gailius Lansbergas 17
(78') Ignas Kurklietis 18
(46‘) Andrius Arlauskas 19
Mindaugas Zlatkus 20
(46‘) Laurynas Šatas 21
Tomas Sirevičius 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(46‘) Karolis Kazokaitis 3
(78‘) Mindaugas Jakštas 7
(46‘) Karolis Bakūnas 13
Mantas Pomeckis 15

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Klaudijus Januitis, Marius Ligeika, Karolis Bakūnas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.30
FK VIENUOLIKĖ - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KRANTONA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai