2017-09-02, 13 turas.
Vieta: "Juventos-99" stadionasTeisėjai: Rasa Imanalijeva, Dainius Raudys, Greta Kaselytė
Šiaulių "JUVENTA-99" 2:0 Mažeikių "ATMOSFERA"
(0:0)
Šiaulių "JUVENTA-99"
Rungtynių eiga
Mažeikių "ATMOSFERA"
Startinė sudėtis:
1 Kpemogena E. Barnabas
5 Almaidas Taujanskas (46‘)
6 Dalius Kryžanauskas (65‘)
12 Nerijus Garuckas
14 Mindaugas Lukoševičius
15 Paulius Šidlauskas
18 Edvinas Nocius
22 Ruslanas Pačkajevas
23 Domas Griškevičius
30 Justas Gulbinas
31 Edas Romanovas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
4 Andrius Šidlauskas (65‘)
10 Paulius Kirkutis
11 Arūnas Šimkus
21 Lukas Rimkus (46‘)
Edas Romanovas
87 min. 1:0
(11m.)
Andrius Šidlauskas
89 min. 2:0
Startinė sudėtis:
Edvardas Bogadelščinkovas 91
Mantas Ronkauskas 5
(32‘) Mantas Juodeikis 9
(32‘) Deividas Kovalenkovas 10
Tomas Mišijevas 14
Benas Anisas 17
Mantas Kurapatkinas 18
(65‘) Gintas Skrodenis 19
(65‘) Benjaminas Kleinas 20
Julius Mockus 22
Gediminas Strikys 70
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Liutauras Juška 1
(32‘) Renaldas Girgždys 4
(65‘) Aidas Liutkus 8
Benas Gritkus 11
Gerardas Juodeikis 12
(32‘) Renatas Žebrauskas 88
(65‘) Deividas Veckus 99

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Edas Romanovas, Mindaugas Lukoševičius, Andrius Šidlauskas, Edvardas Bogadelščikovas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0