2017-09-09, 14 turas.
Vieta: Kretingos miesto stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Ernestas Kemeža, Aidas Mazalas
Kretingos "MINIJA" 1:1 Biržų "ŠIRVĖNA"
(0:0)
Kretingos "MINIJA"
Rungtynių eiga
Biržų "ŠIRVĖNA"
Startinė sudėtis:
15Martynas Viluckas
3 Kazys Mažionis
4 Evaldas Kaliniauskas
9 Mindaugas Grušauskas
10 Daniil Rubtsov (61‘)
13 Andrius Paulauskas (88‘)
18 Deivydas Gedvilas
22 Teodor N. Ganchev(40‘)
23 Mantas Elzbergas
25 Nerijus Jurkaitis
45 Fahad Abdisamad Ismael
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Vaidotas Gedvilas
7 Gražvydas Steckis
8 Arūnas Mažonis (61‘)
16 Džiugas Narkus (88‘)
17 Edvinas Andrijauskas (40‘)
27 Laimonas Savickas
69 Vakaris Jeruševičius
Mindaugas Grušauskas
69 min. 1:0
90 min. 1:1
Tautvydas Švelna
Startinė sudėtis:
Lukas Drasutis 1
(82‘) Donatas Paulauskas 2
Karolis Kazokaitis 3
Ignas Peikštenis 5
Tautvydas Švelna10
(59‘) Marius Ligeika 11
(79‘) Deividas Kuodis 12
Gailius Lansbergas 17
Mindaugas Zlatkus 20
Vaidas Kavaliauskas 21
Tomas Sirevičius 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Mantas Jokšas 4
(79‘) Mindaugas Jakštas 7
(82‘) Edvinas Užinskas 14
Mantas Pomeckis 15
(59‘) Ignas Kurklietis 18

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Daniil Rubtsov, Evaldas Kaliniauskas, Ignas Peikštenis, Karolis Kazokaitis, Mindaugas Jakštas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>