2017-09-09, 14 turas.
Vieta: Kretingos miesto stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Ernestas Kemeža, Aidas Mazalas
Kretingos "MINIJA" 1:1 Biržų "ŠIRVĖNA"
(0:0)
Kretingos "MINIJA"
Rungtynių eiga
Biržų "ŠIRVĖNA"
Startinė sudėtis:
15Martynas Viluckas
3 Kazys Mažionis
4 Evaldas Kaliniauskas
9 Mindaugas Grušauskas
10 Daniil Rubtsov (61‘)
13 Andrius Paulauskas (88‘)
18 Deivydas Gedvilas
22 Teodor N. Ganchev(40‘)
23 Mantas Elzbergas
25 Nerijus Jurkaitis
45 Fahad Abdisamad Ismael
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Vaidotas Gedvilas
7 Gražvydas Steckis
8 Arūnas Mažonis (61‘)
16 Džiugas Narkus (88‘)
17 Edvinas Andrijauskas (40‘)
27 Laimonas Savickas
69 Vakaris Jeruševičius
Mindaugas Grušauskas
69 min. 1:0
90 min. 1:1
Tautvydas Švelna
Startinė sudėtis:
Lukas Drasutis 1
(82‘) Donatas Paulauskas 2
Karolis Kazokaitis 3
Ignas Peikštenis 5
Tautvydas Švelna10
(59‘) Marius Ligeika 11
(79‘) Deividas Kuodis 12
Gailius Lansbergas 17
Mindaugas Zlatkus 20
Vaidas Kavaliauskas 21
Tomas Sirevičius 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Mantas Jokšas 4
(79‘) Mindaugas Jakštas 7
(82‘) Edvinas Užinskas 14
Mantas Pomeckis 15
(59‘) Ignas Kurklietis 18

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Daniil Rubtsov, Evaldas Kaliniauskas, Ignas Peikštenis, Karolis Kazokaitis, Mindaugas Jakštas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3