2017-09-15, 15 turas.
Vieta: Mažeikių miesto stadionasTeisėjai: Mindaugas Jackus, Henrikas Kubulkis, Rokas Petrauskas
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:1 Kretingos "MINIJA"
(0:1)
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Rungtynių eiga
Kretingos "MINIJA"
Startinė sudėtis:
12 Povilas Mickevičius
2 Karolis Gricius
5 Valdas Rubel
8 Aivaras Rakašius
9 Artūras Rutkevičius
11 Klaudijus Januitis
14 Donatas Morkis
15 Kęstutis Daškus
16 Artūras Mačys
17 Tadas Lukošius (46‘)
19 Tautvydas Drublionis
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Sergej Palijčuk
6 Marijus Vasiliauskas (46‘)
7 Mindaugas Burneikis
13 Martynas Domkus
21 Justas Gricius
22 Mindaugas Kalenda
24 min. 0:1
Andrius Paulauskas
88 min. 1:1
Įvartis į savo vartus
Startinė sudėtis:
Martynas Viluckas 15
Kazys Mažionis 3
Evaldas Kalinauskas 4
(71‘) Arunas Mažonis 8
Mindaugas Grušauskas 9
Daniil Rubtsov 10
Andrius Paulauskas 13
(88‘) Edvinas Andrijauskas 17
Deivydas Gedvilas 18
Simonas Vaičius 22
Mantas Elzbergas 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Vaidotas Gedvilas 1
Lukas Jakumas 6
(88‘) Džiugas Narkus 16
Laimonas Savickas 27
(71‘) Vakaris Jaruševičius 69

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Kęstutis Daškus, Aivaras Rakašius, Deivydas Gedvilas, Arūnas Mažionis, Kazys Mažionis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0