2017-09-15, 15 turas.
Vieta: Gargždų "Minijos" stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Audrius Žuta, Osvaldas Pliuškys
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 5:2 Šiaulių "JUVENTA-99"
(4:1)
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
Rungtynių eiga
Šiaulių "JUVENTA-99"
Startinė sudėtis:
1 Martynas Draukšas
4 Giedrius Ratkus
5 Eimantas Rudavičius
8 Simonas Alsys
9 Dangis Gailiušis
10 Evaldas Garbauskas
11 Julius Triuška
12 Orestas Abramavičius
13 Ignas Jurgutis
17 Vilius Norvilas (70‘)
19 Laurynas Gedmintas (67‘)
------------
Atsarginiai žaidėjai:
44 Liudvikas Alminas
7 Robertas Malakauskas
14 Mindaugas Vijeikis (67‘)
16 Artūras Montrimas
22 Stasys Vyšniauskas (70')
24 Mindaugas Jonelys
55 Aurelijus Staponka
Dangis Gailiušis
2 min. 1:0
(11 m.)
Julius Triuška
10 min. 2:0
13 min. 2:1
Justas Gulbinas
Evaldas Garbauskas
14 min. 3:1
Vilius Norvilas
19 min. 4:1
77 min. 4:2
Justas Gulbinas
85 min. 5:2
Įvartis į savo vartus
Startinė sudėtis:
Barnabas K. Elogie 1
Andrius Šidlauskas 4
Dalius Kryžnauskas 6
Rytis Riabčinskis 7
Domas Nacickas 9
Paulius Šidlauskas 15
Robertas Visockas 19
Lukas Rimkus 21
Ruslanas Pačkajevas 22
Domas Griškevičius 23
Justas Gulbinas 30
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Nebuvo.

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Kpemogena Elogie Barnabas , Andrius Šidlauskas.
Raudonos kortelės : Domas Griškevičius.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0