2017-05-12, 2 turas.
Vieta: Šiaulių "Gytarių"stadionasTeisėjai: Mindaugas Jackus, Aleksandras Stepanovas, Ovidijus Janušauskas
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 2:1 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
(0:1)
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Rungtynių eiga
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
Startinė sudėtis:
12 Airidas Jocas
2 Dovydas Medžiaušis
4 Deividas Klimas
7 Justinas Kuizinas
10 Marius Baziulis
18 Gediminas Čeponkus (46‘)
19 Mindaugas Toleikis (46‘)
20 Darius Gulbinas
21 Mantas Štankelis (74‘)
22 Vytautas Mituzas
23 Artūras Ankudinovas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Gustas Baliutavičius
3 Dovydas Lunskis
8 Matas Kazlauskas
9 Valdemaras Palubinskas (74‘)
11 Sergej Amirzian (46‘)
13 Airidas Petkevičius
14 Henrikas Kubulkis (46‘)
25 min. 0:1
Aurelijus Staponka
Dovydas Medžiaušis
68 min. 1:1
Sergej Amirzian
87 min. 2:1
Startinė sudėtis:
Martynas Draukšas 1
Giedrius Ratkus 4
Eimantas Rudavičius 5
(46‘) Vilius Norvilas 7
Evaldas Garbauskas 9
Aurelijus Staponka 10
(71‘) Nerijus Jurkaitis 15
(68‘) Dangis Gailiušis 19
Laurynas Gedmintas 20
Mantas Lukas 21
(78‘) Julius Triuška 22
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Liudvikas Alminas 44
(78‘) Stasys Vyšniauskas 11
(68‘) Mindaugas Šiaulytis 13
Mindaugas Jonelys 14
(71‘) Simonas Alsys 17
(46‘) Robertas Malakauskas 18
Artūras Montrimas 23

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mantas Štankelis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0