2017-09-17, 15 turas.
Vieta: Biržų miesto stadionasTeisëjai: Mantas Lešinskas, Deividas Klimas, Arnas Alūzas
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:3 Klaipėdos "ATLANTAS B"
(1:2)
Biržų "ŠIRVĖNA"
Rungtyniř eiga
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Startinė sudėtis:
1 Lukas Drasutis
2 Donatas Paulauskas
3 Karolis Kazokaitis (17‘)
5 Ignas Peikštenis
11 Marius Ligeika (87‘)
12 Deividas Kuodis
15 Vaidas Kavaliauskas (60‘)
17 Gailius Lansbergas
18 Ignas Kurklietis (72‘)
20 Mindaugas Zlatkus
23 Tomas Sirevičius
------------
Atsarginiai žaidėjai:
4 Mantas Jokšas
7 Mindaugas Jakštas (72‘)
10 Andrius Arlauskas (60‘)
14 Edvinas Užinskas (87‘)
19 Karolis Bakūnas
21 Laurynas Šatas (17‘)
Marius Ligeika
19 min. 1:0
32 min. 1:1
Jevgenij Dodonov
37 min. 1:2
Ernestas Albrikas
76 min. 1:3
Ernestas Albrikas
Laurynas Šatas
81 min. 2:3
Startinė sudėtis:
(67‘) Vincentas Šarkauskis 24
Vladislav Kučerov 3
(73‘) Gustas Gumbaravičius 8
Rokas Filipavičius 9
Ernestas Albrikas 11
Ainis Vilavičius 19
(73‘) Dominykas Čiesna27
Matas Kubilius 31
(67‘) Jevgenij Dodonov 40
Justas Raziūnas 54
Markas Beneta 58
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(67‘) Mantas Bertašius 23
(67‘) Lukas Lubauskas14
(73') Gintas Rakauskas 20
(73') Gleb Son 21

Nuobaudos
Geltonos kortelës : Ignas Peikštenis, Deividas Kuodis, Ainis Vilavičius.
Raudonos kortelës : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.30
FK VIENUOLIKĖ - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KRANTONA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai