2017-09-23, 16 turas.
Vieta: Mažeikių miesto stadionasTeisėjai: Donatas Rumšas, Arūnas Šeškus, Gevork Arakelian
Mažeikių "ATMOSFERA" 2:1 Biržų "ŠIRVĖNA"
(1:1)
Mažeikių "ATMOSFERA"
Rungtynių eiga
Biržų "ŠIRVĖNA"
Startinė sudėtis:
91 Edvardas Bogadelščikovas
9 Mantas Juodeikis (64‘)
10 Deividas Kavalenkovas (90‘)
11 Benas Gritkus
12 Gerardas Juodeikis
14 Tomas Mišijevas
19 Gintas Skrodenis (61‘)
22 Julius Mockus
28 Klaudijus Kvedaras
78 Antanas Bulošas
99 Deividas Venckus (69')
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Liutauras Juška
4 Renaldas Girgždys (64‘)
7 Edgaras Kužminskas
8 Aidas Liutkus (69‘)
15 Justas Kentvainis (90‘)
16 Gedas Klemenis
70 Gediminas Strikys (61‘)
Deividas Kavalenkovas
10 min. 1:0
Mindaugas Zlatkus
20 min. 1:1
Gediminas Strikys
90+4 min. 2:1
Startinė sudėtis:
Lukas Drasutis 1
Karolis Kazokaitis 3
(89') Ignas Peikštenis 5
Tautvydas Švelna10
Marius Ligeika 11
(69‘) Deividas Kuodis 12
Vaidas Kavaliauskas 15
(69') Gailius Lansbergas 17
(29') Ignas Kurklietis 18
Mindaugas Zlatkus 20
Tomas Sirevičius 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(29‘) Andrius Arlauskas 2
(89‘) Mantas Jokšas 4
(69‘) Mindaugas Jakštas 7
Mantas Pomeckis 14
(69‘) Karolis Bakūnas 19

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Gerardas Juodeikis, Deividas Kavalenkovas, Gediminas Strikys, Marius Ligeika, Karolis Bakūnas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai