2017-09-23, 16 turas.
Vieta: Kretingos miesto stadionasTeisėjai: Edmundas Gaigalas, Tomas Domarkas, Ernestas Kemėža
Kretingos "MINIJA" 2:0 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
(1:0)
Kretingos "MINIJA"
Rungtynių eiga
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Startinė sudėtis:
15Martynas Viluckas
3 Kazys Mažionis
4 Evaldas Kaliniauskas (73‘)
5 Simonas Vaičius
8 Arūnas Mažonis
9 Mindaugas Grušauskas (80‘)
10 Daniil Rubtsov (88‘)
13 Andrius Paulauskas
18 Deivydas Gedvilas
22 Teodor N. Ganchev
23 Mantas Elzbergas (70‘)
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Vaidotas Gedvilas
6 Lukas Jakumas
7 Gražvydas Steckis
16 Džiugas Narkus (70‘)
17 Edvinas Andrijauskas (73‘)
27 Laimonas Savickas (88‘)
69 Vakaris Jeruševičius (80‘)
Teodor Nikolaev Ganchev
25 min. 1:0
(11 m.)
Mindaugas Grušauskas
64 min. 2:0
Startinė sudėtis:
Gustas Baliutavičius 61
Dovydas Lunskis 3
Deividas Klimas 4
Justinas Kuizinas 7
(57‘) Kristupas Petravičius 11
Henrikas Kubulkis14
Deivydas Lunskis15
Dovydas Medžiaušis 17
(70‘) Mindaugas Toleikis 19
Darius Gulbinas 20
Vytautas Mituzas 22
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Airidas Jocas 1
(57‘) Kristupas Petravičius 2
(70‘) Martynas Čečkauskas 8

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Teodor Nikolaev Ganchev, Mantas Elzbergas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0