2017-09-24, 16 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Aidas Mazalas, Martynas Matūza, Edmundas Gaigalas
Klaipėdos "ATLANTAS B" 5:0 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
(2:0)
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Rungtynių eiga
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Startinė sudėtis:
1 Vincentas Šarkauskas (46‘)
3 Vladislav Kučerov
8 Gustas Gumbaravičius (76‘)
17 Arnas Vismantas
19 Ainis Vilavičius
20 Gintas Rakauskas (46‘)
27 Dominykas Čiesna (63‘)
31 Matas Kubilius
52 Mikhail Kaliadka (63‘)
53 Rokas Gedminas
54 Dovydas Virkšas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
12 Mantas Bertašius (46‘)
4 Jonas Latakas (76‘)
9 Rokas Filipavičius
13 Lukas Lubauskas (63‘)
21 Gleb Son (46‘)
32 Martynas Bačko (63‘)
Gintas Rakauskas
25 min. 1:0
Gintas Rakauskas
30 min. 2:0
Rokas Gedminas
55 min. 3:0
Dovydas Virkšas
62 min. 4:0
Rokas Gedminas
75 min. 5:0
Startinė sudėtis:
Povilas Mickevičius 12
Valdas Rubel 5
Marijus Vasiliauskas 6
Aivaras Rakašius 8
(70‘) Artūras Rutkevičius 9
Lukas Jurgelis 14
Kęstutis Daškus 15
Tadas Lukošius 17
Robertas Tautkus 18
(59')Sergej Palijčuk 20
Dominykas Štutas 22
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(59‘) Mindaugas Kalenda 1
Mindaugas Sabas 3
Mindaugas Burneikis 7
(70‘) Justas Gricius 17

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0