2017-09-29, 17 turas.
Vieta: Naujosios Akmenės miesto stadionasTeisėjai: Jurgita Mačikunytė, Dainius Raudys, Greta Kaselytė
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 3:1 Mažeikių "ATMOSFERA"
(0:1)
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Rungtynių eiga
Mažeikių "ATMOSFERA"
Startinė sudėtis:
12 Povilas Mickevičius
2 Karolis Gricius
5 Valdas Rubel
8 Aivaras Rakašius
9 Artūras Rutkevičius
11 Klaudijus Januitis
14 Donatas Morkis
16 Artūras Mačys
17 Tadas Lukošius (46')
18 Nedas Stankus
19 Tautvydas Drublionis
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Sergej Palijčuk
3 Mindaugas Sabas
6 Marijus Vasiliauskas
21 Justas Gricius
22 Dominykas Štutas (46')
28 min. 0:1
(11 m.)
Benas Anisas
Klaudijus Januitis
49 min. 1:1
Klaudijus Januitis
66 min. 2:1
Valdas Rubel
68 min. 3:1
Startinė sudėtis:
Edvardas Bogadelščinkovas 91
(73‘) Deividas Kovalenkovas 10
(61‘) Gerardas Juodeikis 12
Tomas Mišijevas 14
Benas Anisas 17
(55‘) Gintas Skrodenis 19
Julius Mockus 22
Klaudijus Kvedaras 28
Antanas Bulošas 78
Gediminas Strikys 70
(88‘) Renatas Žebrauskas 88
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Liutauras Juška 1
(73‘) Renaldas Girgždys 4
(61‘) Aidas Liutkus 8
Mantas Juodeikis 9
(55‘) Benas Gritkus 11
Justas Kentvainis 15
(88‘) Gedas Klemenis 16

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Valdas Rubel, Artūras Mačys, Donatas Morkis, Tautvydas Drublionis, Julius Mockus.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0