2017-10-03, 17 turas.
Vieta: Gytarių stadionasTeisėjai: Vijūnas Vasiliauskas, Dainius Raudys, Gintautas Mirauskas
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 5:1 Klaipėdos "ATLANTAS B"
(0:1)
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Startinė sudėtis:
61 Gustas Baliutavičius
6 Arnas Alūzas
10 Marius Baziulis (72‘)
14 Henrikas Kubulkis
15 Deivydas Lunskis
17 Justinas Kuizinas
18 Gediminas Čeponkus (64‘)
19 Mindaugas Toleikis (81‘)
20 Darius Gulbinas
22 Vytautas Mituzas
23 Artūras Ankudinovas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
61 Gustas Baliutavičius
2 Kristupas Petravičius (81‘)
3 Dovydas Lunskis (72‘)
11 Justas Petravičius (64‘)
16 Armandas Semaška
17 min. 0:1
Rokas Filipavičius
Justinas Kuizinas
48 min. 1:1
Vytautas Mituzas
56 min. 2:1
Mindaugas Toleikis
75 min. 3:1
Deividas Lunskis
88 min. 4:1
Vytautas Mituzas
90 min. 5:1
Startinė sudėtis:
Vincentas Šarkauskis 24
Vladislav Kučerov 3
Gustas Gumbaravičius 8
Rokas Filipavičius 9
Ernestas Albrikas 11
Arnas Vismantas 17
Ainis Vilavičius 19
Matas Kubilius 31
Jevgenij Dodonov 40
Rokas Gedminas 54
Mikhail Kaliadka 56
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Mantas Bertašius 12

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Darius Gulbinas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0