2017-10-07, 18 turas.
Vieta: Gargždų "Minijos" stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Aidas Mazalas, Ernestas Kemėža
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 0:8 Biržų "ŠIRVĖNA"
(0:3)
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
Rungtynių eiga
Biržų "ŠIRVĖNA"
Startinė sudėtis:
44 Liudvikas Alminas
5 Eimantas Rudavičius
55 Robertas Malakauskas
8 Simonas Alsys
9 Dangis Gailiušis
10 Evaldas Garbauskas (46‘)
11 Julius Triuška (61‘)
17 Vilius Norvilas (63‘)
18 Andrius Jokšas
19 Laurynas Gedmintas
55 Aurelijus Staponka
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Martynas Draukšas
12 Orestas Abramavičius
13 Ignas Jurgutis (46‘)
14 Mindaugas Vijeikis (61‘)
16 Artūras Montrimas
22 Stasys Vyšniauskas (63')
24 Mindaugas Jonelys
16 min. 0:1
Mindaugas Zlatkus
19 min. 0:2
Ignas Kurklietis
39 min. 0:3
Marius Ligeika
47 min. 0:4
Donatas Paulauskas
52 min. 0:5
Marius Ligeika
62 min. 0:6
Ignas Kurklietis
85 min. 0:7
Marius Ligeika
90 min. 0:8
Mindaugas Zlatkus
Startinė sudėtis:
Lukas Drasutis 1
(55‘) Donatas Paulauskas 2
(55‘) Deividas Kuodis 5
Tautvydas Švelna10
Marius Ligeika 11
Andrius Arlauskas14
Gailius Lansbergas 17
Ignas Kurklietis 18
Mindaugas Zlatkus 20
(58‘) Laurynas Šatas21
Tomas Sirevičius 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Karolis Kazokaitis 3
(58‘) Mantas Jokšas 4
(55‘) Mindaugas Jakštas 7
Mantas Pomeckis 14
(55‘) Karolis Bakūnas 19

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Aurelijus Staponka.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai