2017-05-30, 4 turas.
Vieta: GargŽdų miesto stadionasTeisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas, Osvaldas Pliuškys
Klaipėdos "SAREMA" 1:1 Gargždų "BANGA B"
(1:1)
Klaipėdos "SAREMA"
Rungtynių eiga
Gargždų "BANGA B"
Tomas Domarkas
Rokas Girtautas
Karolis Kelpšas
Karolis Rokas
Scott Palmer
Mantas Tėvelis
Almantas Eidėjus
Lukas Kereišis
Paulius Ruseckas
Donatas Žičkus
Mykolas Kaveckas
Vladimir Gerasimov
Edgar Dorogavcev
Martynas Vaišvila
Chadie Naeim
7 min. 0:1
Neilas Srėbalius
Mantas Tėvelis
19 min. 1:1
Kornelijus Smilingis
Augustinas Končius
Ignas Grykšas
Edgaras Račkauskas
Benius Armandas
Kristijonas Ivanovas
Valdas Antužis
Vilmantas Vilimas
Neilas Srėbalius
Arnas Dumbrauskas
Justas Skuodas
Natanas Žebrauskas
Eimantas Rusteika
Domas Samalius
Justinas Spyčius
Neilas Zaremba
Pijus Srėbalius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Karolis Rokas, Donatas Žičkus, Edgaras Račkauskas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai