2017-07-03, 4 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Simas Kaušas, Giedrius Zaniauskas
Klaipėdos "KORALAS B" 2:3 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
(1:1)
Klaipėdos "KORALAS B"
Rungtynių eiga
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Dovydas Komža
Karolis Inta
German Jezerskij
Dovydas Rimkus
Kasparas Davidonis
Benas Babenskas
Ričardas Jasulaitis
Liutauras Rimkus
Ignas Venckus
Kasparas Voropajevas
Vadim Trefilov
Emilijus Golikovas
Maksimas Senkevičius
Markos Kazarian
Maksim Jefišov
Nedas Sudintas
Aleksandr Dymov
Audrius Labžentis
Aleksandr Fiodorov
Karolis Inta
3 min. 1:0
34 min. 1:1
Mindaugas Žemaitaitis
Kasparas Davidonis
53 min. 2:1
66 min. 2:2
Deividas Peištaras
77 min. 2:3
Anton Ananjev
Edvinas Razutis
Artūras Mosejevas
Maksim Jegorov
Deividas Peištaras
Robertas Tranas
Giedrius Simonavičius
Anton Ananjev
Zigmantas Butkus
Kazimieras Žutautas
Evaldas Užkuraitis
Mindaugas Žemaitaitis
Darius Grigaitis
Gvidas Kulbickas
Jaunus Zimantas
Kostas Skarbalius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Ignas Venckus, Aleksandr Fiodorov, Benas Babenskas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-1 - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GRANATA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai