2017-07-05, 9 turas.
Vieta: GargŽdų miesto stadionasTeisėjai: Giedrius Zaniauskas, Eugenijus Starostinas, Irmantas Žuta
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 0:7 Gargždų "BANGA B"
(0:4)
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
Rungtynių eiga
Gargždų "BANGA B"
Ernestas Gedminas
Jevgenij Novičenkin
Vaidotas Juškus
Oleg Romančiuk
Denis Dobrijan
Donatas Stankevičius
Žygimantas Šakys
Dovydas Zakrevskij
Andrej Smyslov
Dovydas Stonys
Denis Mišin
32 min. 0:1
Ignas Grykšas
35 min. 0:2
Edgaras Anulis
43 min. 0:3
Edgaras Anulis
45 min. 0:4
(11 m.)
Edgaras Anulis
57 min. 0:5
Neilas Srėbalius
65 min. 0:6
Matas Ilginis
78 min. 0:7
Pijus Srėbalius
Kornelijus Smilingis
Ignas Grykšas
Matas Ilginis
Natanas žebrauskas
Domas Samalius
Genaras Samsonik
Valdas Antužis
Edgaras Anulis
Neilas Srėbalius
Arnas Dumbrauskas
Justas Skuodas
Eimantas Rusteika
Vilmantas Vilimas
Pijus Srėbalius
Tomas Tamošauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3