2017-07-10, 9 turas.
Vieta: Kretingos miesto stadionasTeisėjai: Arūnas Šeškus, Mindaugas Starkus, Simas Kaušas
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 1:1 Šilalės FK "ŠILALĖ"
(1:0)
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
Rungtynių eiga
Šilalės FK "ŠILALĖ"
Nerijus Narmontas
Jurijus Kurbangalijevas
Dainius Reingoldas
Andrius Lukauskas
Gintaras Merkevičius
Irmantas Medutis
Vilius Ignatavičius
Andrius Piekus
Robertas Kratavičius
Artūras Kurbangalijevas
Audrius Gadeikis
Mindaugas Vaičiulis
Vitalijus Kvietkauskas
Egidijus Šakys
Juozas Serapinas
Laimonas Serapinas
Audrius Gadeikis
34 min. 1:0
38 min. 1:0
(neįmuštas
11 m.)
Vytautas Kurmis
Artūras Kurbangalijevas
51 min. 1:0
(neįmuštas
11 m.)
62 min. 1:1
Vytautas Žukauskas
Lukas Dapkus
Darius Kavaliauskas
Vilius Zbarauskas
Haroldas Butkus
Pranas Rauktys
Audrius Blankas
Henrikas Zobėla
Darius Radavičius
Dovydas Bendžius
Vytautas Kurmis
Vytautas Žukauskas
Mantas Aivaras Kurmis
Vikrotas Joknys
Vygandas Dajoras

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Vygandas Dajoras.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3