2017-07-10, 9 turas.
Vieta: Kretingos miesto stadionasTeisėjai: Arūnas Šeškus, Mindaugas Starkus, Simas Kaušas
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 1:1 Šilalės FK "ŠILALĖ"
(1:0)
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
Rungtynių eiga
Šilalės FK "ŠILALĖ"
Nerijus Narmontas
Jurijus Kurbangalijevas
Dainius Reingoldas
Andrius Lukauskas
Gintaras Merkevičius
Irmantas Medutis
Vilius Ignatavičius
Andrius Piekus
Robertas Kratavičius
Artūras Kurbangalijevas
Audrius Gadeikis
Mindaugas Vaičiulis
Vitalijus Kvietkauskas
Egidijus Šakys
Juozas Serapinas
Laimonas Serapinas
Audrius Gadeikis
34 min. 1:0
38 min. 1:0
(neįmuštas
11 m.)
Vytautas Kurmis
Artūras Kurbangalijevas
51 min. 1:0
(neįmuštas
11 m.)
62 min. 1:1
Vytautas Žukauskas
Lukas Dapkus
Darius Kavaliauskas
Vilius Zbarauskas
Haroldas Butkus
Pranas Rauktys
Audrius Blankas
Henrikas Zobėla
Darius Radavičius
Dovydas Bendžius
Vytautas Kurmis
Vytautas Žukauskas
Mantas Aivaras Kurmis
Vikrotas Joknys
Vygandas Dajoras

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Vygandas Dajoras.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>