2017-07-14, 5 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Audrius Žuta, Vladimir Gerasimov, Lukas Jonušis
Klaipėdos "BALTAI" 1:9 Šilalės FK "ŠILALĖ"
(1:3)
Klaipėdos "BALTAI"
Rungtynių eiga
Šilalės FK "ŠILALĖ"
Andrius Puotkalis
Šarūnas Juodelis
Artūras Janušas
Kristupas Šimkus
Ramūnas Bacys
Vilius Cižauskas
Gintas Grigalaitis
Mindaugas Kuhlins
Žilvinas Kymantas
Arvydas Trizno
Nerijus Čiuprinskas
Artūras Bytautas
Valdas Bulvydas
Juras Martinkėnas
Arvydas Trizno
17 min. 1:0
22 min. 1:1
Vytautas Žukauskas
26 min. 1:2
Vytautas Žukauskas
32 min. 1:3
Henrikas Zobėla
57 min. 1:4
Haroldas Butkus
59 min. 1:5
Vytautas Žukauskas
62 min. 1:6
Audrius Blankas
67 min. 1:7
Pranas Rauktys
69 min. 1:8
Vytautas Žukauskas
75 min. 1:9
Haroldas Butkus
Lukas Dapkus
Ramūnas Jokubaitis
Romualdas Broška
Darius Kavaliauskas
Vilius Zbarauskas
Haroldas Butkus
Pranas Rauktys
Audrius Blankas
Henrikas Zobėla
Darius Radavičius
Dovydas Bendžius
Vytautas Kurmis
Vytautas Žukauskas
Marius Murauskas
Vygandas Dajoras

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>