2017-05-14, 2 turas.
Vieta: Klaip&#dos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Orestas Abramavičius, Eimantas Rudavičius, Mindaugas Starkus
Klaipėdos "KORALAS B" 2:4 Klaipėdos "BALTAI"
(1:2)
Klaipėdos "KORALAS B"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "BALTAI"
Dovydas Komža
Robertas Šalkauskas
Ričardas Jasulaitis
Lukas Nikliauza
Kasparas Voropajevas
Nedas Sudintas
Dovydas Rimkus
Maksim Jefišov
Markos Kazarian
Kasparas Davidonis
Aleksandr Dymov
Benas Babenskas
Ignas Venckus
Arvydas Eibutis
Aleksandr Fiodorov
Maksym Sydoruk
Maksimas Senkevičius
29 min. 0:1
(11 m.)
Robertas Ringys
Ignas Venckus
42 min. 1:1
(11 m.)
44 min. 1:2
Arvydas Trizno
56 min. 1:3
Aleksandr Cruselnitchii
Kasparas Voropajevas
75 min. 2:3
82 min. 2:4
Kristupas Šimkus
Lukas Nedzinskas
Mindaugas Kuhlins
Giedrius Zaniauskas
Mindaugas Aglinskas
Ramūnas Bacys
Andrius Puotkalis
Artūras Janušas
Alexandr Cruselnitchii
Gintas Grigalaitis
Kristupas Šimkus
Robertas Ringys
Arvydas Trizno
Vilius Čizauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Kristupas Šimkus.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-1 - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GRANATA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai