2017-08-21, 11 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Aidas Mazalas, Eimantas Rudavičius, Giedrius Zaniauskas
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 9:0 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
(4:0)
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
Edvinas Razutis
Artūras Mosejevas
Tadas Balčiūnas
Deividas Peištaras
Darius Grigaitis
Robertras Tranas
Edgaras Jokubaitis
Anton Ananjev
Zigmantas Butkus
Arnoldas Nausėdas
Evaldas Užkuraitis
Mindaugas Žemaitaitis
Marius Valskis
Audrius Tolis
Marius Nausėdas
Kostas Skarbalius
Aurimas Peištaras
Kazimieras Žutautas
Sijandas Plečkaitis
Zigmantas Butkus
6 min. 1:0
Deividas Peištaras
7 min. 2:0
Deividas Peištaras
30 min. 3:0
Mindaugas Žemaitaitis
43 min. 4:0
Deividas Peištaras
60 min. 5:0
Deividas Peištaras
62 min. 6:0
Arnoldas Nausėdas
67 min. 7:0
Zigmantas Butkus
70 min. 8:0
Arnoldas Nausėdas
88 min. 9:0
Martynas Mat?za
Tomas Navardauskas
Artūras Jakovenka
Sergėjus Bačko
Marius Bukauskas
Robertas Gudas
Karolis Tendys
Tadas Jurkus
Šarūnas Bačko
Eimantas Šeškevičius
Benas Alseika
Gražvydas Žakys
Ovidijus Musulas
Vladimir Kozlov
Tomas Petraška

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. SPARTA 8 7
10. KLAIPĖDA CITY B 8 6
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai