2017-08-27, 10 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Giedrius Zaniauskas, Simas Kaušas, Irmantas Žuta,
Klaipėdos "KORALAS B" 1:4 Šilalės FK "ŠILALĖ"
(1:1)
Klaipėdos "KORALAS B"
Rungtynių eiga
Šilalės FK "ŠILALĖ"
Dovydas Komža
Emilijus Golikovas
Erikas Vainoras
Markos Kazarian
Kasparas Davidonis
Maksim Jefišov
Benas Babenskas
Vadim Trefilov
Ignas Venckus
Aleksandr Fiodorov
Aleksandr Dymov
Mantas Vilimas
Ignas Venckus
23 min. 1:0
(11 m.)
36 min. 1:1
Vytautas Kurmis
70 min. 1:2
Vygandas Dajoras
73 min. 1:3
Vytautas Kurmis
82 min. 1:4
Romualdas Broška
Ernestas Macenis
Ramūnas Jokubaitis
Romualdas Broška
Darius Kavaliauskas
Mantas Murauskas
Haroldas Butkus
Pranas Rauktys
Henrikas Zobėla
Dovydas Bendžius
Vytautas Kurmis
Vygandas Dajoras
Mantas Aivaras Kurmis
Mindaugas Zaveckas
Laurynas Danielius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mantas Murauskas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. KLAIPĖDA CITY B 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai