2017-09-11, 14 turas.
Vieta: Kretingos miesto stadionasTeisėjai: Donatas Rumšas, Tomas Lavrinavičius, Arūnas Šeškus
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 5:2 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
(4:0)
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
Raimondas Alseika
Audrius Gadeikis
Irmantas Medutis
Jurijus Kurbangalijevas
Dainius Reingoldas
Mindaugas Vaičiulis
Robertas Baltuonė
Andrius Lukauskas
Tadas Jaugelavičius
Andrius Piekus
Robertas Kratavičius
Žybartas Ringys
Ramūnas Grikšas
Artūras Kurbangalijevas
Juozas Serapinas
Žydrūnas Karpis
Irmantas Medutis
7 min. 1:0
Irmantas Medutis
15 min. 2:0
Audrius Gadeikis
33 min. 3:0
Žybartas Ringys
39 min. 4:0
67 min. 4:1
(11 m.)
Karolis Tendys
86 min. 4:2
Tomas Petraška
Robertas Baltuonė
87 min. 4:3
Martynas Matūza
Ugnius Petrikas
Sergėjus Bačko
Tomas Petraška
Marius Bukauskas
Robertas Gudas
Karolis Tendys
Vytautas Zablockis
Benas Alseika
Nedas Kneita
Gražvydas Žakys
Ovidijus Musulas
Mikael Metiz-Jepsen

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Andrius Lukauskas, Žybartas Ringys, Robertas Gudas.
Raudonos kortelės : Audrius Gadeikis.

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>