2017-09-12, 14 turas.
Vieta: GargŽdų miesto stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Tomas Lavrinavičius, Osvaldas Pliuškys
Klaipėdos "SAREMA" 0:3 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
(0:3)
Klaipėdos "SAREMA"
Rungtynių eiga
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Kevinas Drungilas
Rokas Girtautas
Karolis Kelpšas
Karolis Rokas
Scott Palmer
Mantas Tėvelis
Almantas Eidėjus
Ramūnas Narvilas
Chadie Naeim
Vladimir Gerasimov
Rokas Simutis
Giedrius Kšanas
Donatas Žičkus
10 min. 0:1
Zigmantas Butkus
29 min. 0:2
Deividas Peištaras
31 min. 0:3
Arnoldas Nausėdas
Edvinas Razutis
Marius Komovas
Tadas Balčiūnas
Deividas Peištaras
Darius Grigaitis
Robertras Tranas
Zigmantas Butkus
Arnoldas Nausėdas
Marius Valskis
Audrius Tolis
Kostas Skarbalius
Kazimieras Žutautas
Sijandas Plečkaitis
Arūnas Beinartas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Rokas Simutis, Mantas Tėvelis, Karolis Rokas, Marius Komovas.
Raudonos kortelės : Vladimir Gerasimov.

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3