2017-09-20, 17 turas.
Vieta: GargŽdų miesto stadionasTeisėjai: Donatas Rumšas, Arūnas Šeškus, Gevork Arakelian
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:4 Gargždų "BANGA B"
(0:1)
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Rungtynių eiga
Gargždų "BANGA B"
Edvinas Razutis
Marius Komovas
Artūras Mosejevas
Deividas Peištaras
Darius Grigaitis
Marius Nausėdas
Zigmantas Butkus
Arnoldas Nausėdas
Mindaugas Žemaitaitis
Marius Valskis
Audrius Tolis
Kazimieras Žutautas
Arūnas Beinartas
12 min. 0:1
Ignas Grykšas
Mindaugas Žemaitaitis
52 min. 1:1
60 min. 1:2
Edgaras Anulis
Mindaugas Žemaitaitis
65 min. 2:2
71 min. 2:3
Neilas Srėbalius
Mindaugas Žemaitaitis
74 min. 3:3
78 min. 3:4
Mindaugas Gelžinis
Kornelijus Smilingis
Mantas Petrikas
Eimantas Rusteika
Ignas Grykšas
Matas Ilginis
Algimantas Bačianskis
Natanas Žebrauskas
Domas Samalius
Paulius Lotužys
Edgaras Anulis
Justas Skuodas
Dovydas Špaceris
Edgaras Račkauskas
Neilas Srėbalius
Pijus Srėbalius
Mindaugas Gelžinis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Edvinas Razutis, Arnoldas Nausėdas, Mindaugas Žemaitaitis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. SPARTA 8 7
10. KLAIPĖDA CITY B 8 6
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai