2017-09-25, 13 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Tomas Lavrinavičius, Simas Kaušas, Timur Cyvaniuk
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 9:0 Klaipėdos "KORALAS B"
(3:0)
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "KORALAS B"
Edvinas Razutis
Marius Komovas
Tadas Balčiūnas
Artūras Mosejevas
Darius Grigaitis
Edgarass Jokbaitis
Anton Ananjev
Robertras Tranas
Zigmantas Butkus
Marius Valskis
Audrius Tolis
Kostas Skarbalius
Kazimieras Žutautas
Arūnas Beinartas
Mindaugas Žemaitaitis
Anton Ananjev
11 min. 1:0
Mindaugas Žemaitaitis
28 min. 2:0
(11 m.)
Zigmantas Butkus
30 min. 3:0
Kazimieras Žutautas
57 min. 4:0
Mindaugas Žemaitaitis
61 min. 5:0
Mindaugas Žemaitaitis
64 min. 6:0
Mindaugas Žemaitaitis
70 min. 7:0
Mindaugas Žemaitaitis
80 min. 8:0
Marius Komovas
83 min. 9:0
Vadim Trefilov
Lukas Nikliauza
Emilijus Golikovas
Edgaras Drąsutis
Aidas Capas
Kasparas Voropajevas
Mantas Vilimas
Neilas Urba
Nedas Sudintas
Dovydas Komža
Markos Kazarian
Maksim Jefišov
Markos Kazarian
Benas Babenskas
Ignas Venckus
Aleksandr Fiodorov
Aleksandr Dymov
Maksimas Senkevičius
Dominykas Liutkus
Ričardas Jasulaitis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Kazimieras Žutautas.
Raudonos kortelės : Maksim Jefišov.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-1 - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GRANATA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai