2017-10-13, 15 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Aidas Mazalas, Vladimir Gerasimov, Timur Cyvaniuk
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:1 Šilalės FK "ŠILALĖ"
(1:0)
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Rungtynių eiga
Šilalės FK "ŠILALĖ"
Edvinas Razutis
Marius Komovas
Tadas Balčiūnas
Artūras Mosejevas
Darius Grigaitis
Edgaras Jokubaitis
Robertras Tranas
Zigmantas Butkus
Marius Valskis
Audrius Tolis
Marius Nausėdas
Aurimas Peištaras
Kostas Skarbalius
Arnoldas Nausėdas
Mindaugas Žemaitaitis
Mindaugas Žemaitaitis
21 min. 1:0
53 min. 1:1
Vytautas Žukauskas
Marius Valskis
85 min. 1:1
(neįmuštas 11 m.)
Marius Valskis
85 min. 2:1
Marius Valskis
90 min. 3:1
Ernestas Macenis
Ramūnas Jokubaitis
Darius Kavaliauskas
Vilius Zbarauskas
Pranas Rauktys
Audrius Blankas
Justinas Mickūnas
Vytautas Kurmis
Vytautas Žukauskas
Darius Radavičius
Vygandas Dajoras
Mantas Aivaras Kurmis
Aivaras Buzas
Tomas Šveikauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Marius Komovas, Aivaras Buzas, Darius Kavaliauskas, Justinas Mickūnas.
Raudonos kortelės : Justinas Mickūnas.

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>