2017-06-15, 7 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Aidas Mazalas
KLAIPĖDA CITY 5:2 TITANIC
(2:1)
KLAIPĖDA CITY
Rungtynių eiga
TITANIC
Jevgenij Novičenkin
Roman Abrašin
Vladas Alejevas
Anton Archipov
Dalius Barakauskis
Denis Dobrijan
Denis Mišin
Tomas Norkūnas
Marius Prišmontas
Oleg Romančiuk
Donatas Stankevičius
Dovydas Stonys
Vytautas Žukauskas
2 min. 0:1
Igor Gul
Vytautas Žukauskas
5 min. 1:1
Tomas Norkūnas
21 min. 2:1
41 min. 2:2
Audrius Šopis
Vytautas Žukauskas
42 min. 3:2
Tomas Norkūnas
45 min. 4:2
Dalius Barakauskis
60 min. 5:2
Konstantin Andrijenko
Denis Denikajev
Tadas Gudauskas
Aleksandr Nikolajenko
Viktor Zujev
Igor Sulžickij
Audrius Šopis
Vilius Petrikas
Igor Gul
Andrej Afanasjev
Aleksandr Ševelkov
Jevgenij Fiodorov
Emmanuel Obasi

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Donatas Stankevičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

14.30
FK JAKAI - BANGA B
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

15.00
FK GIRULIAI - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

16.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
NAUTICA - KFA AKADEMIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai