2017-05-10, 2 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
EDM STATYBA-SENDVARIS 7:3 "SAREMA"
(3:0)
EDM STATYBA-SENDVARIS
Rungtynių eiga
"SAREMA"
Martynas Matūza
Benas Alseika
Šarūnas Bačko
Robertas Gudas
Tadas Jurkus
Ovidijus Musulas
Ugnius Petrikas
Simonas Pranauskas
Karolis Tendys
Gražvydas Žakys
Martynas Bačko
Dominykas Čiesna
Ovidijus Musulas
16 min. 1:0
Benas Alseika
22 min. 2:0
Ovidijus Musulas
24 min. 3:0
Ovidijus Musulas
38 min. 4:0
Martynas Bačko
43 min. 5:0
47 min. 5:1
Karolis Kelpšas
Dominykas Čiesna
47 min. 6:1
Robertas Gudas
51 min. 7:1
57 min. 7:2
Scott Palmer
60 min. 7:3
Karolis Kelpšas
Tomas Domarkas
Vladimir Gerasimov
Lukas Kereišis
Donatas Žičkus
Tomas Bardauskas
Almantas Eidėjus
Scott Palmer
Orestas Abramavičius
Karolis Kelpšas
Stanislav Normantas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
FK ŽEBENKŠTIS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
KRANTONA - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
12 turas.

20.30
MEMEL - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 5 8
2. KLAIPĖDOS FM 5 7
3. LCC MOOSE FC 5 7
4. FK JAKAI 5 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 5 15
2. KRANTONA 4 12
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 12
4. KLAIPĖDA CITY 4 9
5. PORT MARE 5 9
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 6
8. KRUOPA 5 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
12. KFA AKADEMIJA 5 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 5 15
2. FK GRANATA 5 12
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
5. FK VIENUOLIKĖ 6 10
6. ELVITRANSA 5 9
7. LCC MOOSE FC 5 9
8. FC SUOLIUKAS 5 8
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 6
10. MEMEL 5 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai