2017-08-17, 9 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
"SAREMA" 8:2 EDM STATYBA-SENDVARIS
(6:0)
"SAREMA"
Rungtynių eiga
EDM STATYBA-SENDVARIS
Simas Kaušas
Rokas Girtautas
Tomas Bardauskas
Rokas Simutis
Vytautas Laurinaitis
Almantas Eidėjus
Scott Palmer
Karolis Rokas
Arnoldas Nausėdas
Andrius Alunderis
Karolis Kelpšas
Mykolas Kaveckas
Stanislav Normantas
Karolis Rokas
4 min. 1:0
Karolis Kelpšas
7 min. 2:0
Arnoldas Nausėdas
8 min. 3:0
Stanislav Normantas
18 min. 4:0
Tomas Bardauskas
23 min. 5:0
Arnoldas Nausėdas
30 min. 6:0
33 min. 6:1
Šarūnas Bačko
48 min. 6:2
Benas Alseika
Stanislav Normantas
49 min. 7:2
Mykolas Kaveckas
57 min. 8:2
Martynas Matūza
Benas Alseika
Sergėjus Bačko
Robertas Gudas
Ovidijus Musulas
Mindaugas Seminavičius
Karolis Tendys
Garžvydas Žakys
Mikael Metz-Jepsen
Šarūnas Bačko
Tautvydas Šlymas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
6 turas.

20.15
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos FK "GRANATA"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - TITANIC-KFA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.05
KRUOPA - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
4. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 2 6
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 7 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. FC "SUOLIUKAS" 18 40
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 38
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 29
13. KRUOPA 18 28
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. VAKARŲ FRONTAS 17 12
18. FOTOAPARATAS.LT 18 11
19. MEGLARAS 18 8
20. TITANIC-KFA 18 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai