2017-09-07, 12 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Giedrius Zaniauskas
KRETINGOS GRŪDAI 1:6 KLAIPĖDA CITY
(0:2)
KRETINGOS GRŪDAI
Rungtynių eiga
KLAIPĖDA CITY
Nerijus Narmontas
Robertas Kratavičius
Andrius Lukauskas
Jurijus Kurbangalijevas
Artūras Kurbangalijevas
Mindaugas Vaičiulis
Mindaugas Tilvikas
Ramūnas Litvinas
Dainius Reingoldas
26 min. 0:1
Dalius Barakauskis
37 min. 0:2
Vytautas Žukauskas
39 min. 0:3
(10 m.)
Vytautas Žukauskas
42 min. 0:4
Dalius Barakauskis
47 min. 0:5
Vytautas Žukauskas
57 min. 0:6
Donatas Stankevičius
Jurijus Kurbangalijevas
60 min. 1:6
Dmitrij Jakovlev
Dalius Barakauskis
Audrius Blankas
Vitalij Gurejev
Denis Dobrijan
Viktor Klesčionok
Denis Mišin
Tomas Norkūnas
Oleg Romančiuk
Donatas Stankevičius
Dovydas Stonys
Vytautas Žukauskas
Vaidotas Juškus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Denis Dobrijan, Artūras Kurbangalijevas.
Raudonos kortelės : Artūras Kurbangalijevas.

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3