2017-09-07, 12 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Giedrius Zaniauskas
EDM STATYBA-SENDVARIS 1:6 KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
(1:0)
EDM STATYBA-SENDVARIS
Rungtynių eiga
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
Mindaugas Seminavičius
Benas Alseika
Sergėjus Bačko
Robertas Gudas
Tadas Jurkus
Ovidijus Musulas
Marius Bukauskas
Karolis Tendys
Garžvydas Žakys
Jan Obernoster
Gvidas Leliukas
Tadas Jurkus
26 min. 1:0
(10 m.)
37 min. 1:1
Zigmantas Butkus
39 min. 1:2
Žymantas Butkus
42 min. 1:3
Žilvinas Kymantas
47 min. 1:4
Audrius Vitkauskas
57 min. 1:5
Marius Komovas
60 min. 1:6
Saulius Varkalis
Almantas Mickus
Žilvinas Kymantas
Marius Komovas
Audrius Vitkauskas
Andrius Pancerovas
Zigmantas Butkus
Saulius Varkalis
Robertas Tranas
Žymantas Butkus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Karolis Tendys.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3