2017-09-19, 22 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
AGLUONA 4:3 FK "GRANATA"
(0:2)
AGLUONA
Rungtynių eiga
FK "GRANATA"
Aurimas Stripinis
Eimantas Šeškevičius
Tomas Petraška
Mindaugas Liutkus
Mindaugas Jasas
Dominykas Liutkus
Vidmantas Kemzūra
Vytautas Zablockis
Vitalis Bieliauskas
Andrius Ivanovas
Raimondas Dragūnas
Ignas Kvedaras
Rolandas Rudzevičius
Renaldas Ševčenko
10 min. 0:1
Marius Lotužis
25 min. 0:2
Marius Lotužis
Andrius Ivanovas
35 min. 1:2
Rolandas Rudzevičius
49 min. 2:2
Renaldas Ševčenko
52 min. 3:2
54 min. 3:3
Emmanuel Obasi
Tomas Petraška
56 min. 4:3
Linas Kokanskas
Evaldas Misiūnas
Marius Lotužis
Artūras Jakovenka
Šarūnas Badaras
Andrius Rakauskas
Emmanuel Obasi
Žydrūnas Janavičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai